To kolejny resort dodany do naszych ulubionych.Wrócimy tu ponownie.Widok z pokoju zapierał dech, spokojne i urzekająco.Każdy tu znajdzie coś dla siebie - wyżywienie pyszne. Wielki plus dla basenu zewnętrznego,zawsze korzystaliśmy przed śniadaniem:-)

Dziękujemy, Franczeska1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo się cieszymy, że Czarny Kamień Resort&SPA dołączył do listy Państwa ulubionych resortów!!!!

Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.

Z wyrazami szacunku,
Marta Tabaka
Kierownik sprzedaży

Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjny pobyt. Pokoje na wysokim poziomi. Obiekt pięknie zlokalizowany. Obsługa również zasługuje na wysoką ocenę. Posiłki urozmaicone i smaczne. Z przyjemnością wrócimy do Czarnego Kamienia. Polecamy.

Dziękujemy, magda ż

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek u nas :-)

Pozdrawiamy całą załogą :-)

Zrecenzowano: 7 września 2019

Czysto, blisko centrum, obsługa w recepcji jak i w restauracji przemiła, uprzejma, widoki rewelacyjne, śniadania urozmaicone, pyszna kawa i desery. Polecam każdemu kto jeszcze tam nie był, a zastanawia się czy warto, powiem tak... WARTO!

Dziękujemy, dstrak219178

Uwielbiamy kiedy nasz Gość ma takie wspomnienia z pobytu u nas.
Dziękujemy i pięknie zapraszamy do nas ponownie!

Pozdrawiamy caaałą załogą Czarnego Kamienia :-)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Super pobyt , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, kuchnia też super, obiekt bardzo malowniczo położony , super widoki. Można bardzo odpocząć , w okolicy wiele do zwiedzenia, na miejscu super baseny , sauna. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z zabiegów w SPA, miło i profesjonalnie

Dziękujemy, martalapka1978

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przyjechałam z mężem na naszą pierwsza rocznicę ślubu. Bylismy zachwyceni. Piękny nowoczesny hotel w super miejscu. Pyszne dania z karty menue i rewelacyjne koktajle! Naprawdę polecam i napewno tam wrócimy!
Ania & Paul

Dziękujemy, aniamartian

Baaaaardzo dziękujemy i zapraszamy do świętowania kolejnej rocznicy ślubu - w Czarnym Kamieniu :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia