Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjny pobyt. Pokoje na wysokim poziomi. Obiekt pięknie zlokalizowany. Obsługa również zasługuje na wysoką ocenę. Posiłki urozmaicone i smaczne. Z przyjemnością wrócimy do Czarnego Kamienia. Polecamy.

Dziękujemy, magda ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek u nas :-)

Pozdrawiamy całą załogą :-)

Zrecenzowano: 7 września 2019

Czysto, blisko centrum, obsługa w recepcji jak i w restauracji przemiła, uprzejma, widoki rewelacyjne, śniadania urozmaicone, pyszna kawa i desery. Polecam każdemu kto jeszcze tam nie był, a zastanawia się czy warto, powiem tak... WARTO!

Dziękujemy, dstrak219178

Uwielbiamy kiedy nasz Gość ma takie wspomnienia z pobytu u nas.
Dziękujemy i pięknie zapraszamy do nas ponownie!

Pozdrawiamy caaałą załogą Czarnego Kamienia :-)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Super pobyt , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, kuchnia też super, obiekt bardzo malowniczo położony , super widoki. Można bardzo odpocząć , w okolicy wiele do zwiedzenia, na miejscu super baseny , sauna. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z zabiegów w SPA, miło i profesjonalnie

Dziękujemy, martalapka1978

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przyjechałam z mężem na naszą pierwsza rocznicę ślubu. Bylismy zachwyceni. Piękny nowoczesny hotel w super miejscu. Pyszne dania z karty menue i rewelacyjne koktajle! Naprawdę polecam i napewno tam wrócimy!
Ania & Paul

Dziękujemy, aniamartian

Baaaaardzo dziękujemy i zapraszamy do świętowania kolejnej rocznicy ślubu - w Czarnym Kamieniu :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia

Zrecenzowano: 4 września 2019

Budynek usytuowany w zacisznym miejscu z dużą przestrzenia i zalesieniem w okół budynku. Wiele propozycji dla spędzenia czasu, zaczynając od pokoju zabaw dla dzieci młodszych i osobno starszych, baseny, siłownia itp po organizowane wycieczek pieszych, spa itp .
Obsługa miła i uśmiechnieta, jedzonko pyszne. Wraz z niespełna rocznym dzieckiem spędzilismy miło czas w resorcie. Polecamy odpczynek w tym miejscu.

Dziękujemy, gcukie276032

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji.

Dzieci to najmilej widziani Goście w naszym obiekcie i doskonale wiemy, że ich zadowolenie i udany pobyt to podstawa odpoczynku dla całej Rodziny. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy jednym z czterech obiektów na Dolnym Śląsku wyróżnionych Certyfikatem 100% Jakości w finale IX Konkursu - Hotel Przyjazny Rodzinie i cieszymy się, że Państwo również podzielają tę opinię.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Z wyrazami szacunku,
Marta Tabaka