Zrecenzowano: 6 września 2019

Super pobyt , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, kuchnia też super, obiekt bardzo malowniczo położony , super widoki. Można bardzo odpocząć , w okolicy wiele do zwiedzenia, na miejscu super baseny , sauna. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z zabiegów w SPA, miło i profesjonalnie

Dziękujemy, martalapka1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przyjechałam z mężem na naszą pierwsza rocznicę ślubu. Bylismy zachwyceni. Piękny nowoczesny hotel w super miejscu. Pyszne dania z karty menue i rewelacyjne koktajle! Naprawdę polecam i napewno tam wrócimy!
Ania & Paul

Dziękujemy, aniamartian

Baaaaardzo dziękujemy i zapraszamy do świętowania kolejnej rocznicy ślubu - w Czarnym Kamieniu :-)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Budynek usytuowany w zacisznym miejscu z dużą przestrzenia i zalesieniem w okół budynku. Wiele propozycji dla spędzenia czasu, zaczynając od pokoju zabaw dla dzieci młodszych i osobno starszych, baseny, siłownia itp po organizowane wycieczek pieszych, spa itp .
Obsługa miła i uśmiechnieta, jedzonko pyszne. Wraz z niespełna rocznym dzieckiem spędzilismy miło czas w resorcie. Polecamy odpczynek w tym miejscu.

Dziękujemy, gcukie276032

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji.

Dzieci to najmilej widziani Goście w naszym obiekcie i doskonale wiemy, że ich zadowolenie i udany pobyt to podstawa odpoczynku dla całej Rodziny. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy jednym z czterech obiektów na Dolnym Śląsku wyróżnionych Certyfikatem 100% Jakości w finale IX Konkursu - Hotel Przyjazny Rodzinie i cieszymy się, że Państwo również podzielają tę opinię.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Z wyrazami szacunku,
Marta Tabaka
Kierownik sprzedaży

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pobyt w Czarnym Kamieniu uważam za bardzo miły i udany. Będę polecał was innym ludziom. Wszystko podobało się naszej całej rodzinie. Byliśmy gośćmi waszego obiektu już trzeci raz i myślę ze jeżeli zdrowie i inne czynniki pozwolą to jeszcze skorzystam z państwa obiektu.Pozdrawiam.

Dziękujemy, pawelfriebe

Miód na nasze serca.
Ślicznie dziękujemy za miłe słowa oraz docenienie naszych starań.
Życzymy dużo zdrowia i samych pomyślności i kolejnych udanych pobytów w naszym obiekcie.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Nowy osrodek z profesjonalna i mila obsluga. Idealne miejsce jako baza wypadowa w gory. Troche maly basen kryty (ale ozonowany). Basen zewnetrzny na cieplejsze dni. Darmowy bilard (pool)!!! Zorganizowane zabawy dla mniejszych dzieci. Pilkarzyki, ping-pong oraz Xbox One w pomieszczeniu dla dzieci, oraz mnostwo klockow Lego dla mniejszych. Niektore pokoje sa wyposarzone w zmywarke i pralke. Naprawde polecam!

Dziękujemy, arek20

Pięknie dziękujemy i serdecznie zapraszamy do nas ponownie :-)