Najniższe ceny za pobyt
Travelocity82 USD
CheapTickets82 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 4 września 2019

Budynek usytuowany w zacisznym miejscu z dużą przestrzenia i zalesieniem w okół budynku. Wiele propozycji dla spędzenia czasu, zaczynając od pokoju zabaw dla dzieci młodszych i osobno starszych, baseny, siłownia itp po organizowane wycieczek pieszych, spa itp .
Obsługa miła i uśmiechnieta, jedzonko pyszne. Wraz z niespełna rocznym dzieckiem spędzilismy miło czas w resorcie. Polecamy odpczynek w tym miejscu.

Dziękujemy, gcukie276032
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji.

Dzieci to najmilej widziani Goście w naszym obiekcie i doskonale wiemy, że ich zadowolenie i udany pobyt to podstawa odpoczynku dla całej Rodziny. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy jednym z czterech obiektów na Dolnym Śląsku wyróżnionych Certyfikatem 100% Jakości w finale IX Konkursu - Hotel Przyjazny Rodzinie i cieszymy się, że Państwo również podzielają tę opinię.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pobyt w Czarnym Kamieniu uważam za bardzo miły i udany. Będę polecał was innym ludziom. Wszystko podobało się naszej całej rodzinie. Byliśmy gośćmi waszego obiektu już trzeci raz i myślę ze jeżeli zdrowie i inne czynniki pozwolą to jeszcze skorzystam z państwa obiektu.Pozdrawiam.

Dziękujemy, pawelfriebe

Miód na nasze serca.
Ślicznie dziękujemy za miłe słowa oraz docenienie naszych starań.
Życzymy dużo zdrowia i samych pomyślności i kolejnych udanych pobytów w naszym obiekcie.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia

Zrecenzowano: 1 września 2019

Nowy osrodek z profesjonalna i mila obsluga. Idealne miejsce jako baza wypadowa w gory. Troche maly basen kryty (ale ozonowany). Basen zewnetrzny na cieplejsze dni. Darmowy bilard (pool)!!! Zorganizowane zabawy dla mniejszych dzieci. Pilkarzyki, ping-pong oraz Xbox One w pomieszczeniu dla dzieci, oraz mnostwo klockow Lego dla mniejszych. Niektore pokoje sa wyposarzone w zmywarke i pralke. Naprawde polecam!

Dziękujemy, arek20

Pięknie dziękujemy i serdecznie zapraszamy do nas ponownie :-)

Załoga Czarnego Kamienia

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Plusy obiektu (z punktu widzenia rodziców z małym dzieckiem):
- lokalizacja (piękna okolica, na uboczu miasteczka bez gwaru)
- możliwość wybrania różnych pakietów pobytowych (w tym różne opcje wyżywienia)
- basen wewnętrzny z zabawkami wodnymi dla dzieci
- sala zabaw dla dzieci
- animacje dla dzieci
- cała pościel dla dziecka do łóżeczka turystycznego
- bardzo miła obsługa hotelowa, zwłaszcza w restauracji
- przepiękny widok w restauracji

Minusy:
- apartament PREMIUM A7: salon z aneksem z wielkim przeszkleniem i drzwiami tarasowymi wprost na plac zabaw na tym samym poziomie- ciągły hałas i brak intymności (konieczność ciągłego zasłonięcia okien); kanapa - baardzo trzeszcząca i niewygodna, skromne zaplecze aneksu kuchennego; wyczuwalna wilgoć w łazience, sypialnia z balkonikiem nad głównym wyjściem wprost na parking - podczas rezerwacji pobytu nikt nas nie uprzedził o wyżej wymienionych niedogodnościach
- SPA - zarezerwowaliśmy dwa masaże relaksacyjne, z czego jeden musieliśmy odwołać z przyczyn zdrowotnych kilka godzin przed terminem - przy wyjeździe okazało się, że została naliczona opłata za rezygnację aż 40% (podczas rezygnacji nikt nas nie uprzedził - ale zapewne jest to gdzieś zapisane drobnym druczkiem w regulaminie). Co więcej sam regulamin SPA zabrania brania udziału w masażu, jeśli pojawiają się jakieś przeszkody natury medycznej
- obiadokolacje - najlepsze desery dokładane z opóźnieniem lub wcale
- korzystanie ze SPA/ basenu - ze szlafrokami/ ręcznikami przypisanymi do pokoju (wymiana tylko raz na pobyt) - mało wygodne rozwiązanie
- wymiana ręczników na pokój - raz na pobyt powyżej 6 dni - u nas wymiana dopiero po interwencji na recepcji
- bardzo duża liczba schodów do pokonania, żeby dojść w różne miejsca, najdalej do restauracji

Wskazówka dotycząca pokoi: Uwaga na apartamenty od strony parkingu i placu zabaw.
2  Dziękujemy, JoannaJ23Katarzyna

Szanowni Państwo,

Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji. Sugestie naszych Gości służą nam do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel w nowoczesnym stylu, utrzymany w czystości w pięknej okolicy z wspaniałymi widokami. Posiłki dobre. W hotelu duża liczba rodzin z dziećmi dla których wiele atrakcji sala zabaw, płac zabaw z piaskiem jak na plaży. Polecam :)

Dziękujemy, nowmonia

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.