Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Plusy obiektu (z punktu widzenia rodziców z małym dzieckiem):
- lokalizacja (piękna okolica, na uboczu miasteczka bez gwaru)
- możliwość wybrania różnych pakietów pobytowych (w tym różne opcje wyżywienia)
- basen wewnętrzny z zabawkami wodnymi dla dzieci
- sala zabaw dla dzieci
- animacje dla dzieci
- cała pościel dla dziecka do łóżeczka turystycznego
- bardzo miła obsługa hotelowa, zwłaszcza w restauracji
- przepiękny widok w restauracji

Minusy:
- apartament PREMIUM A7: salon z aneksem z wielkim przeszkleniem i drzwiami tarasowymi wprost na plac zabaw na tym samym poziomie- ciągły hałas i brak intymności (konieczność ciągłego zasłonięcia okien); kanapa - baardzo trzeszcząca i niewygodna, skromne zaplecze aneksu kuchennego; wyczuwalna wilgoć w łazience, sypialnia z balkonikiem nad głównym wyjściem wprost na parking - podczas rezerwacji pobytu nikt nas nie uprzedził o wyżej wymienionych niedogodnościach
- SPA - zarezerwowaliśmy dwa masaże relaksacyjne, z czego jeden musieliśmy odwołać z przyczyn zdrowotnych kilka godzin przed terminem - przy wyjeździe okazało się, że została naliczona opłata za rezygnację aż 40% (podczas rezygnacji nikt nas nie uprzedził - ale zapewne jest to gdzieś zapisane drobnym druczkiem w regulaminie). Co więcej sam regulamin SPA zabrania brania udziału w masażu, jeśli pojawiają się jakieś przeszkody natury medycznej
- obiadokolacje - najlepsze desery dokładane z opóźnieniem lub wcale
- korzystanie ze SPA/ basenu - ze szlafrokami/ ręcznikami przypisanymi do pokoju (wymiana tylko raz na pobyt) - mało wygodne rozwiązanie
- wymiana ręczników na pokój - raz na pobyt powyżej 6 dni - u nas wymiana dopiero po interwencji na recepcji
- bardzo duża liczba schodów do pokonania, żeby dojść w różne miejsca, najdalej do restauracji

Wskazówka dotycząca pokoi: Uwaga na apartamenty od strony parkingu i placu zabaw.
1  Dziękujemy, JoannaJ23Katarzyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.

Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji. Sugestie naszych Gości służą nam do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług.

Dzieci to najmilej widziani Goście w naszym obiekcie i doskonale wiemy, że ich zadowolenie i udany pobyt to podstawa odpoczynku dla całej Rodziny. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy jednym z czterech obiektów na Dolnym Śląsku wyróżnionych Certyfikatem 100% Jakości w finale IX Konkursu - Hotel Przyjazny Rodzinie i cieszymy się, że Państwo również podzielają tę opinię.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel w nowoczesnym stylu, utrzymany w czystości w pięknej okolicy z wspaniałymi widokami. Posiłki dobre. W hotelu duża liczba rodzin z dziećmi dla których wiele atrakcji sala zabaw, płac zabaw z piaskiem jak na plaży. Polecam :)

Dziękujemy, nowmonia

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Czarny Kamień to znakomite miejsce na wakacje dla rodzin. Podstawowe zalety to: 1. obiekt jest nowy i sprawia wrażenie czystego, świeżego i przytulnego 2. obiadokolacje w formie bufetu (ważne w przypadku alergii, bo jest zawsze co wybrać) 3. Wyposażenie na miejscu: bilard, sala zabaw, baseny, siłownia, stół do ping-ponga, animacje dla dzieci.

Dziękujemy, panrudzki

Szanowni Państwo,

pięknie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, wszystko było perfekcyjne. Pyszne śniadanie, piękny pokój z widokiem na las, możliwość wypożyczenia rowerków i bardzo miła obsługa. Chętnie wrócę i zdecydowanie polecam! Zwłaszcza jako pobyt dla par!

Dziękujemy, aiwankowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy za wyrażenie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że takie właśnie wspomnienia zabrali Państwo ze sobą - to jest la nas najlepsza recenzja i nagroda za nasze starania o zadowolenie naszych Gości.
Serdecznie do nas zapraszamy ponownie. Każda pora roku w górach jest cudowna!

Z poważaniem
Kinga Zuchewicz

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Czarny Kamień to nowoczesny i komfortowy obiekt w którym można skutecznie się zrelaksować.
Standard pokoi jest kompletny a piękne widoki są przyjemny dopełnieniem całości. Obiekt serwuje bardzo smaczne i urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje. Można skorzystać z basenów w obiekcie jak i na zewnątrz, placu zabaw dla dzieci oraz siłowni. Nie ma żadnego problemu z parkowaniem samochodów. Planuję tam kiedyś wrócić.

Dziękujemy, Michal_Poznan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

Dziękujemy również za opinię i bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Widoki, to prawda i to każdą porą roku dostarczają niesamowitych wrażeń, bez względu na aurę......Przyznajemy się też, że uwielbiamy potrawy z naszej restauracji....kucharz to nam się udał :-)
Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.