Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Czarny Kamień to znakomite miejsce na wakacje dla rodzin. Podstawowe zalety to: 1. obiekt jest nowy i sprawia wrażenie czystego, świeżego i przytulnego 2. obiadokolacje w formie bufetu (ważne w przypadku alergii, bo jest zawsze co wybrać) 3. Wyposażenie na miejscu: bilard, sala zabaw, baseny, siłownia, stół do ping-ponga, animacje dla dzieci.

Dziękujemy, panrudzki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowni Państwo,

pięknie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię, która jest dla nas ważnym źródłem informacji.
Dzieci to najmilej widziani Goście w naszym obiekcie i doskonale wiemy, że ich zadowolenie i udany pobyt to podstawa odpoczynku dla całej Rodziny. Uprzejmie informujemy, że jesteśmy jednym z czterech obiektów na Dolnym Śląsku wyróżnionych Certyfikatem 100% Jakości w finale IX Konkursu - Hotel Przyjazny Rodzinie i cieszymy się, że Państwo również podzielają tę opinię.

Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt u nas.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, wszystko było perfekcyjne. Pyszne śniadanie, piękny pokój z widokiem na las, możliwość wypożyczenia rowerków i bardzo miła obsługa. Chętnie wrócę i zdecydowanie polecam! Zwłaszcza jako pobyt dla par!

Dziękujemy, aiwankowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Pięknie dziękujemy za wyrażenie opinii. Jest nam niezmiernie miło, że takie właśnie wspomnienia zabrali Państwo ze sobą - to jest la nas najlepsza recenzja i nagroda za nasze starania o zadowolenie naszych Gości.
Serdecznie do nas zapraszamy ponownie. Każda pora roku w górach jest cudowna!

Z poważaniem
Kinga Zuchewicz

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Czarny Kamień to nowoczesny i komfortowy obiekt w którym można skutecznie się zrelaksować.
Standard pokoi jest kompletny a piękne widoki są przyjemny dopełnieniem całości. Obiekt serwuje bardzo smaczne i urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje. Można skorzystać z basenów w obiekcie jak i na zewnątrz, placu zabaw dla dzieci oraz siłowni. Nie ma żadnego problemu z parkowaniem samochodów. Planuję tam kiedyś wrócić.

Dziękujemy, Michal_Poznan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię i bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Widoki, to prawda i to każdą porą roku dostarczają niesamowitych wrażeń, bez względu na aurę......Przyznajemy się też, że uwielbiamy potrawy z naszej restauracji....kucharz to nam się udał :-)
Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

wspaniały ośrodek , pięknie wygląda, bardzo dobra obsługa, czyściutko , jedzenie bardzo dobre, wspaniała restauracja z doskonałym barmanem , polecam wszystkim pobyt w tym ośrodku, dobra lokalizacja na codzienne wycieczki krajoznawcze.

Dziękujemy, mihu32019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Kierownik sprzedaż

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Ośrodek w centrum miejscowości a jednak na uboczu - fantastyczny kompromis.
Rewelacyjna kuchnia, ciężko odmówić sobie nie zjedzenia wszystkich potraw.
Obsługa bardzo uprzejma i profesjonalna.
Czysto. schludnie i wygodnie.

Dziękujemy, mayday12345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za pozytywną opinię oraz docenienie pracy obsługi Hotelu. W naszej Restauracji serwujemy Państwu najlepsze dania i desery tworzone na bazie świeżych i wysokiej jakości produktów. Cieszy nas niezmiernie, że smakowały Państwu nasze potrawy..... nam smakują równie wybornie ;-)
Serdecznie zapraszamy ponownie.