“Obiad na łonie ntury”

W Dolnie Szczęścia - Smażalnia Ryb

Szeroki wybór ryb (m. in. karp, dorsz) my postawiliśmy na pstrąga. Minus to tylko plastikowe sztućce i zbędna, głośna muzyka. Duży ogród w sam raz dla dzieci, są też dla nich huśtawki. Bardzo miła atmosfera. Polecamy!

Dziękujemy, 991tomaszj

Zrecenzowano 8 września 2019

spalone jedzenie podane na papierowej tacce, zapach nieprzyjemny, plastikowe jednorazowe sztućce do tych spalonych i chyba aż tak wymagających specjałów jak chociażby frytki, a stoliki nie należały do najczystszych, nie polecam!

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Drogo,nawet bardzo jak na rybę w tych stronach. Pstrąg nie powala, suchy i spieczony, frytki dla dziecka porcje ok ale dorosły musiałby chyba wziąść x2, bylem kilka lat temu i jakoś mnie nie porwało, no i teraz również nie.

1  Dziękujemy, Julius V
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, duże porcje i wszystko w porządku ale obsługa - bez komentarza. Pani ironicznie zapytała czy chcemy jeść śmieci po zapytaniu czy jest panga. Potem jeszcze bardziej ironicznie zapytała czy widzieliśmy kiedyś pstrąga...

Dziękujemy, Gosczcentrum
Zrecenzowano 8 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Leśnej Polanie , na pewno tam wrócę w przyszłym roku ,Wielkie Brawa dla Gospodarzy ...
Serwowana rybka w Dolinie Szczęścia okazała się "Szczęśliwa"
Jadwiga Jerczyńska

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, jadwigasosnowska

W Dolnie Szczęścia - Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w W Dolnie Szczęścia - Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!