Zrecenzowano: 2 września 2018

Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania, były czyste pokoje, bardzo dobre śniadania i przemiła obsługa. Dużym plusem jest świetlica z grami, bilardem i kręglami oraz bar, w którym serwują dobre drinki.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, karosiodla
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Omijajcie z daleka. Totalna ściema. Cena nieadekwatna do poziomu hotelu. Restauracja teoretycznie czynna do 22 zamknięta o 21 bo „nie było chętnych”. Reklamowana na stronie całoroczna chata grillowa jest zamknięta bo funkcjonuje tylko na zamówienie bo przecież każdy przyjeżdża z autobusem znajomych... Sala z atrakcjami m.in. bilard jest cały czas zamknięta. Bowling za 50zł/ h to w tym miejscu totalny żart. Pokój może być, śniadanie OK. W Szklarskiej znajdziesz bez problemu lepsze miejsce. Nie sponsoruj oszustów!

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój superior komfortowe, przestrzenny. Funkcjonalna i ładnie urządzona łazienka. Świetna lokalizacja tuż przy wejściu na szlak do Kamienczyka i na Szrenice, tuż przy kolei linowej. Bardzo miła obsługa. Brawo dla Pana z recepcji który podarował mi mapę turystyczną kiedy powiedziałem że zapomniałem zabrać z domu . Na plus świetne śniadania z bardzo bogatą ofertą! Polecam
Jedyny minus wiązał się z faktem iż pokój znajdował się nieopodal kuchni przez co przy otwartym oknie dochodziły zapachy.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 980pawe_w
Zrecenzowano: 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel klasy turystycznej. Kategoria **/***. Różne pokoje, częściowo odświeżone. Miejsce spokojne. Blisko głównych szlaków. Śniadania smaczne i dość obfite. Minusem zasięg internetu, ja w pokoju nie miałem. Obsługa ok.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 399dariuszr
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, mozna się pogubić.W łazience jest mydło ,a w pokoju ręczniki.Śniadanie bardzo proste.Mn jajecznica ,kiełbaski ,bułeczki itp.
Cięzki dojazd.Dobra lokalizacja.Miła obsługa.W pokojach zimno

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewelina0703