Zrecenzowano: 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel klasy turystycznej. Kategoria **/***. Różne pokoje, częściowo odświeżone. Miejsce spokojne. Blisko głównych szlaków. Śniadania smaczne i dość obfite. Minusem zasięg internetu, ja w pokoju nie miałem. Obsługa ok.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 399dariuszr
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, mozna się pogubić.W łazience jest mydło ,a w pokoju ręczniki.Śniadanie bardzo proste.Mn jajecznica ,kiełbaski ,bułeczki itp.
Cięzki dojazd.Dobra lokalizacja.Miła obsługa.W pokojach zimno

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewelina0703
Zrecenzowano: 23 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo korzystnie zlokalizowany hotel nieco na uboczu Szklarskiej Poręby. Cichy, dobrze wyposażony i ładnie odnowiony. Bardzo dobre miejsce na spędzenie czasu we dwoje, wypoczynek i odcięcie się od codzienności. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, warf89
Zrecenzowano: 2 października 2017

odrazu widac zmiane wlascicieli remonty pokoi,bardzo smaczna i urozmaicona kuchnia ,pyszne sniadania i obiadokolacje,czystosc otoczenia i ogolnie klimat miejsca ,rozwijaja sie trzymamy kciuki bo konkurencja duza i caly czas trzeba walczyc ,ale gratulacje

Wskazówka dotycząca pokoi: trzeba zapytac o nowe pokoje ,cisza zapewniona
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dorota L
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel na wspaniały górski wypoczynek, obsługa bardzo miła i profesjonalna, śniadania pyszne, standard pokoi adekwatny do ceny, bardzo dobra lokalizacja, blisko do centrum oraz do szlaków turystycznych.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 224emiliar