“Nie polecam!!!!”
Gospoda Marcela — recenzja

Gospoda Marcela
Zrecenzowano 16 sierpnia 2020

Absolutnie nie polecam! Nigdy w życiu nie jadłam słodkiej zupy pomidorowej, i cukier nie był tu w formie przyprawy a bazy...po zjedzeniu kilku łyżek miałam wrażenie że połknęłam kilka łyżek sztucznego miodu.Kolejny minus - ta sama sytuacja z surówkami podanymi w zestawie do drugiego dania - cukier jako główny składnik w surówce z kapusty?! ... Kolejna kwestia to panierka w kotletach tak sztucznej i pomarańczowej bułki tartej nie widziałam na oczy. I wisienka na torcie - bardzo niekulturalna obsługa, brak informacji w widocznym miejscu o możliwości płatności tylko gotówką a po moim pytaniu dlaczego nie informują klientów o tym np w momencie składania zamówienia, co pozwoliłoby uniknąć zamieszania i konieczności biegania po pobliskich bankomatach żeby wypłacić na szybko gotówkę, Pani kelnerka nieuprzejmym i agresywnym tonem poinformowała mnie że trzeba było czytać na drzwiach wejściowych ( dodam że od razu zajęliśmy miejsce wskazane przez nią w ogródku więc nawet nie miałam możliwości przekroczyć progu drzwi przed złożeniem zamówienia) ... Ja wszystko rozumiem, ale z mojej strony była to sugestia a reakcja kelnerka co najmniej dziwna... Podsumowując - nie polecam, w Szlarskiej Porębie mnóstwo knajpek z podobnym menu, lepszymi jakościowo składnikami, bardziej uprzejmą obsługa i możliwością płatności kartą.

Termin wizyty: sierpień 2020
1  Dziękujemy, anurka2011

Zrecenzowano 16 sierpnia 2020

Sprawna i mila obsluga, dania w normalnych wakacyjnych cenach. Placek po wegiersku pyszota, chociaz do pelni szczescia zabralko tego jednego placka. Same placki chrupiace palce lizac, pyszne buraczki jak domowe. W porze obiadowej czas oczekiwania calkiem przystepny.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, 870pawe_l
Zrecenzowano 29 lipca 2020

Polecam :-)
Dania palce lizać, duże porcje, nie drogo i bardzo miła obsługa.
Na pewno jeszcze zajrzymy :-)

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, AgnieszkaK2889
Zrecenzowano 18 lutego 2020

Od razu zaznaczę ze nie będę się wypowiadał na temat całego menu. Jadłem tam tylko pierogi. To wystarczy, żeby więcej nie chcieć skorzystać. Magda Gessler miałaby używanie Takich pierogów z mięsem jeszcze nie jadłem. Miałem wrażenie że to kluski. Masakryczne grube ciasto i farszu tyle co kot napłakał. Pomijam ze pierogi z mięsem to pierogi z mięsem, więc dlaczego dwa z nich były z kapusta to nie wiem. Może przypadkiem wpadły, ale ilość się zgadzała Sam lokal w sumie miły, kelnerki nawet bardzo. Ale pierogi odradzam chyba że ktoś wierzy w magiczna moc ciasta.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, MarcinM1001
Zrecenzowano 18 lutego 2020

czas oczekiwania stosunkowo krótki, obsługo w porządku, doinformowana co do serwowanych dań, same dania smaczne, ale szału nie było. na minus z pewnością fakt, że akceptują tylko gotówkę.

Termin wizyty: luty 2020
1  Dziękujemy, AleksandraAW

Gospoda Marcela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Marcela? Podziel się wrażeniami!