“Kolacja”
Gospoda Marcela — recenzja

Gospoda Marcela

Dobre jedzenie w dobrej cenie. Miła obsługa. Lokal troszkę ciasny, ale przytulny. Polecam Schabowy XXL. Dobrze doprawiony ogromny schabowczak podawany na desce

Dziękujemy, 664marekb

Google podają, że klienci spędzają tu 1,5 godziny. Tyle prawie czekaliśmy na nasze dania. Zwykły schabowy i sałatka. Schabowy tonął w panierze: mnóstwo tartej bułki.
Panie obsługujące mile.
Czy tu wrócę? Nie wiem.

Dziękujemy, Krystyna J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wracając z gór kilkukrotnie jedliśmy tu kolację. Dania dnia w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości. Na szczególną uwagę zasługują zupy i pstrąg. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Paulina L
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenia nie polecam. Szczególnie niby oscypek grillowany - zamówiłem a dostałem coś przepalone na podeszwę na starym oleju. Zjadłem wszystkie 3 sztuki żeby upewnić się i żałowałem. Okropne!
Pstrąg w skorupie żłówia. Już lepiej od oscypków, ale o świeżości zdążył zapomnieć.
Frytki tak wysmażone że wyglądały jak chipsy. Może ktoś to lubi, ale ja jakbym chciał chipsy to kupiłbym chipsy.
Obsługa miła. Karta nie zapłacisz. Lokazlizacja taka sobie - hałas z drogi. Zatem w połączeniu z fatalnym jedzeniem - nie polecam.
Oj dawno tak źle nie trafiłem.

Dziękujemy, Marcin--0077
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzina na obiedzie .Nie moge smażonego ,wiec poprosiłam o to,czy moge dostać piers z kurczaka z piekarnika .Odmowiono mi.Zamowilam łososia .Niestety dostałam jakas wysuszona na wiór podeszwę!!Smakowal okropnie,nie był wogole niczym przyprawiony .Dzieci zaś dostały pomidorówkę ,ktora tez była wstrętna .Nie wiem z czego była wykonana,ale niczym to nie przypominało zupy pomidorowej .Jedzsnis bardzo rozczarowuje,wiec stanowczo odradzam!!!!!to miejsce !!!

Dziękujemy, torcikowo

Gospoda Marcela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Marcela? Podziel się wrażeniami!