“Zupa i pstrąg”
Gospoda Marcela — recenzja

Gospoda Marcela
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wracając z gór kilkukrotnie jedliśmy tu kolację. Dania dnia w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości. Na szczególną uwagę zasługują zupy i pstrąg. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Paulina L

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenia nie polecam. Szczególnie niby oscypek grillowany - zamówiłem a dostałem coś przepalone na podeszwę na starym oleju. Zjadłem wszystkie 3 sztuki żeby upewnić się i żałowałem. Okropne!
Pstrąg w skorupie żłówia. Już lepiej od oscypków, ale o świeżości zdążył zapomnieć.
Frytki tak wysmażone że wyglądały jak chipsy. Może ktoś to lubi, ale ja jakbym chciał chipsy to kupiłbym chipsy.
Obsługa miła. Karta nie zapłacisz. Lokazlizacja taka sobie - hałas z drogi. Zatem w połączeniu z fatalnym jedzeniem - nie polecam.
Oj dawno tak źle nie trafiłem.

Dziękujemy, Marcin--0077
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodzina na obiedzie .Nie moge smażonego ,wiec poprosiłam o to,czy moge dostać piers z kurczaka z piekarnika .Odmowiono mi.Zamowilam łososia .Niestety dostałam jakas wysuszona na wiór podeszwę!!Smakowal okropnie,nie był wogole niczym przyprawiony .Dzieci zaś dostały pomidorówkę ,ktora tez była wstrętna .Nie wiem z czego była wykonana,ale niczym to nie przypominało zupy pomidorowej .Jedzsnis bardzo rozczarowuje,wiec stanowczo odradzam!!!!!to miejsce !!!

Dziękujemy, torcikowo
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem zadowolona tego miejsca. Czas oczekiwania to 1 h!!! Kelnerka nie raczyła o nim poinformować przed złożeniem zamówienia. Jedzenie bez szału. Można zjeść obiad w przystępnej cenie, ale jego jakość nie powala. Nie polecam !

Dziękujemy, 416elzbietas
Zrecenzowano 5 maja 2019

Lokal wyskakuje jako tanie obiady w Szklarskiej, ale wcale nie jest tak tanio: zestaw obiadowy kosztuje co najmniej 23 zł. I w ramach zestawu był do wyboru schabowy z piersi kurczaka lub wieprzowy lub placek węgierski. Dodatki to mrożone frytki i surówki z wiaderka. Da się zjeść, ale naprawdę nie są to dania na poziomie 'doskonałe'.

Na plus lokal i obsługa, minus to brak płatności kartą, ale to chyba standard w tamtym rejonie.

Dziękujemy, Jack R

Gospoda Marcela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Marcela? Podziel się wrażeniami!