“Warto wstąpić na schabowego”

Bar Mleczny "Przy Kominku"
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce na pierwszy rzut oka niezbyt zachęca do wejścia, ALE ZDECYDOWANIE WARTO. Pyszne jedzenie, niskie ceny i miła obsługa. Zdecydowanie polecam jako miejsce na obiad. Dodatkowy plus za możliwość zamówienia dania na wynos.

Dziękujemy, 397micha_g

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia jak ktos chce tanio i dobrze zjeść. Miejsce odwiedzane dzięki tripadvisor z ulicy raczej bym tam nie zajrzał.

Dziękujemy, Staneq
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Nie wyobrażam sobie nawet krótkiego pobytu w Polanicy bez zajrzenia do Baru. Posiłki jakie jadałem były przygotowane ze świeżych składników, smaczne. Osobiście jestem gorącym zwolennikiem placka po węgiersku. Smak, zapach, stopień wysmażenia dla mnie wspaniały (olej mógłby być lepszej jakości). Polecam nie tylko dla zwolenników tego dania. Zamawiam od kilku lat zawsze bez dodatków, by nie psuć doskonałego smaku, który przez wiele lat jest taki sam. Pozdrowienia dla pracowników kuchni.

Dziękujemy, andrzejka6
Zrecenzowano 2 maja 2019

Miła obsługa, wspaniałe przyrządzone tradycyjne potrawy. Od lat podczas każdego pobytu stołujemy się w barze "Przy Kominku". Placek po węgiersku - wyśmienity! Ceny - bardziej niż przystępne:)

1  Dziękujemy, Tomasz Ś
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, domowe jedzenie za niewielkie pieniądze. Wszystko świeże! Porcje w sam raz.Polecam!!!!!!!Na pewno tam wrócę!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Joanna J

Bar Mleczny "Przy Kominku" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny "Przy Kominku"? Podziel się wrażeniami!