Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre posiłki.
Pokój de lux spory, wystrój trochę szarobury, nie najnowocześniejszy ale jest wszystko, co potrzebne. Spory balkon z krzesłami. W łazience wanna.
Pokój zabaw dla najmłodszych tuz przy restauracji – bez rewelacji ale jest.
Największy minus za wyłączanie ogrzewania w dzień w pokojach. Na początku marca włączana była dopiero ok. godz. 20-21. Chłodna woda w basenie głównym.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, ABP_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPolanicaResort, specjalista ds. sprzedaży i marketingu, Hotel Polanica Resort & SpaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za przedstawioną opinię. Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo podzielić swoimi spostrzeżeniami. Każda z opinii pozwala na doskonalenie naszej oferty i oferowanych usług. Staramy się, by pobyt każdego z naszych Gości był udany, dlatego przy następnej wizycie, jeżeli cokolwiek będzie budziło Państwa wątpliwości, prosimy o kontakt z recepcją – zajmiemy się sprawą natychmiast i dołożymy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam ten hotel. Pracownicy Recepcji bardzo życzliwi i pomocni. Pokoje czyste (codziennie sprzątane), przytulne, zestaw do parzenia kawy/herbaty, z balkonu widok na góry i park zdrojowy. Wyżywienie - szwedzki stół śniadanie i obiadokolacja - rewelacja! pod względem smaku, wyboru, ilości....obsługa restauracji na 5+. Basen -brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, część dla pływających i uczących się pływać oraz aerobik wodny, SPA, siłownia, sala bilardowa, night club z muzyką na żywo i kręgielnią - relaks, wypoczynek i przyjemności bez wychodzenia z hotelu.
To były moje najlepsze i wcale nie takie drogie wakacje w kraju!

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie pokój z balkonem
Dziękujemy, grazynar03

Szanowna Pani,

Serdecznie dziękuję za pozytywną recenzję naszego obiektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy wszystkie Pani oczekiwania dotyczące zakwaterowania i bardzo miło nam czytać, że restauracja oraz obsługa zasłużyły na wyróżnienie. Gorąco zapraszamy ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy do hotelu poprzez booking.com w lutym 2019 i do dziś sprawa nie została rozwiązana.
Pozwoliłem sobie dodać tę opinię na trip advisor aby przestrzec potencjalnych klientów że w razie pomyłek takich jak w moim wypadku na ich korzyść- można zapomnieć o zwrocie pieniędzy.
Pobyt w hotelu był rezerwowany za pośrednictwem booking.com w styczniu tego roku. Poprzez pomyłkę w formularzu zgłoszeniowym (komputer wpisał inne imię i nazswisko rezerwujacego prawdopodobne automatycznie trybem robot) oraz rezerwację z poziomu adresu mejlowego rzadko używanego recepcjonista nie był w stanie odczytać rezerwacji która w momencie przyjazdu widniała w ich systemie. Dodatkowo ze względu na RODO nie byłem uprawniony do wglądu w listę rezerwacji ponieważ nie było tam mojego nazwiska które było na dowodzie. Ja ze swojej winy nie odczytałem mejla który przyszedł na ten rzadko używany adres mejlowy i nie potwierdziłem rezerwacji jednym kliknięciem które było potwierdzeniem dla booking.com tego adresu- był używany pierwszy raz, jak się okazało.
Ponieważ nikt nie znalazł rezerwacji byliśmy zmuszeni zapłacić za pobyt na miejscu bo akurat były wolne pokoje tego dnia. Ja byłem przekonany że tej rezerwacji nie ma i nie będę obciążony podwójnie
Myliłem się. Ponieważ płaciłem na miejscu tą samą kartą kredytową za pobyt którą zagwarantowałem do transakcji przez booking, po 2 tygodniach zorientowałem się że mam dwa obciążenia za ten sam pobyt na karcie.
Zadzwoniłem do hotelu i prosiłem o informację. Nikt nie chciał mi jej udzielić. Dopiero gdy zgłosiłem sprawę do banku jako transakcję nieautoryzowaną bank stwiedził że pośrednik pobrał kwotę z karty za rezerwację która była niedokończona.
Przedstawiciel hotelu twierdził że otrzymali podwójną płatność za pobyt w tym samym czasie za 1 pokój, ale nie oddadzą mi podwójnie naliczonej kwoty, chyba że załatwię z booking żeby oddali hotelowi pobraną prowizję i żeby iść do booking. Z booking nie było oczywiście żadnego kontaktu i oni umyli ręce, tak samo zresztą jak ten hotel.
O poziomie obsługi, standardzie pokoi, lokalizacji, wyposażeniu i ogólnie pobycie nie będę się wypowiadał.
Wiem jedynie że tenże hotel za niezaplacony albo nie dopłacony pobyt ciągał by sądach, ale jeśli sam otrzyma poprzez zwykłą pomyłkę podwójną zapłatę to umywa ręce bo kasa się zgadza.
Pozdr.
Mariusz

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Mariusz L
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Polecam bardzo. Dobre miejsce na krótszy i dłuższy pobyt. Przestronne pokoje, dobra obsługa, świetny basen, jedzenie pycha i to pakietowe i menu restauracyjne, atmosfera super. Czysto. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, evadan33

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za tak dobrą ocenę. Miło nam czytać tak dobre słowa i witamy Panią w gronie naszych zadowolonych Gości. Zapraszamy ponownie na jesienny relaks.

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie hotel na szkolenia oraz na wycieczki dla grup zorganizowanych.
Hotel posiada : doskonałą bazę noclegową, strefę spa , zaplecze gastronomiczne.
Przepyszne jedzenie , każdego dnia urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje,
Świeże ciasta oraz desery.
Grupa korzystała z sali konferencyjnej ,domku grillowego .
Każdego dnia wszystko było przygotowane elegancko.
Personel bardzo miły , pomocny .

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, jagna1212

Szanowna Pani,

serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię.
Jest nam niezmiernie miło, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom podczas pobytu.

Zapraszamy ponownie do Hotelu Polanica Resort&SPA.