Polanica Zdrój

La Nonna
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Smaczna pizza w rozsądnej cenie :) Jeżeli masz ochotę na pizze w Polanicy-Zdrój to zapraszam właśnie tam.

Dziękujemy, arctg0

Przedwczoraj razem z rodziną wybraliśmy się do La Nonny, jak zresztą prawie w każdą niedziele, ponieważ moi rodzice mieszkają w Polanicy. Z powodów zdrowotnych nie mogę spożywać ani mleka (w tym sery i masło), ani jajek. Ze względów etycznych zaś nie jem mięsa. Dlatego zawsze szukam w karcie dań wegańskich. Do tej pory w karcie zawsze była przynajmniej jedna taka pozycja - wiosną był makaron pełnoziarnisty z pieczonym czosnkiem, latem kuskus z tofu. Niestety w nowej karcie zabrakło chociażby jednej pozycji wegańskiej. Kelner zaproponował mi jednak, że kucharz przygotuje mi specjalne danie bez nabiału i mięsa. Po długim oczekiwaniu pani kelnerka, która nas nie obsługiwała, przyniosła mi kaszotto (spoza karty) z parmezanem i śmietaną. Gdy powiedziałam, że nie mogę jeść laktozy, przyszedł obsługujący nas kelner (Pan Kamil) i wytłumaczył koleżance moją dietę, przepraszając mnie za sytuację. Po kolejnych 30 minutach oczekiwania jeszcze inny kelner przyniósł mi kaszę pęczak z mieszanką warzyw rodem z Hortexu. Był surowy bakłażan i warzywa, które wyglądały jak mix z mrożonki. Nie było żadnych przypraw, rodzina próbując ode mnie dania wypluwała je do serwetki. La Nonna jest restauracją z wysokiej klasy kuchnią, więc byłam zszkowana tym daniem, bo do tej pory jadłam tam bardzo dobre potrawy.
Całą sytuacje uratował Pan Kamil, który ma duże pojęcie o rodzajach diet i alergenów i przeprosił w imieniu swoich kolegów i koleżanek, zabrał kaszotto (które jak sam zauważył, nie wyglądało atrakcyjnie) i zaproponował mi pizzę bez sera na koszt firmy. Dostałam również na koszt firmy napój. Gdyby nie interwencja Pana Kamila, to byłaby pewnie nasza ostatnia wizyta w tej restauracji.
Chciałabym zaapelować do Państwa o dodanie do karty jakiejś stałej pozycji bez laktozy i mięsa, bo myślę, że osób stosujących taką dietę jak ja jest więcej :)
Szczególnie, że do tej pory przygotowywane przez Państwa dania wegańskie były naprawdę pyszne.
Dodatkowo chciałam wskazać na bardzo profesjonalne podejście Pana Kamila, które zrobiło ogromne wrażenie na mnie i mojej rodzinie.

Dziękujemy, Aleksandra G

Empatyczna obsługa! Długo by opisywać sytuacje, ale kelner pomógł nam dowieźć jedzenie do szpitala skuterem (gdy zobaczył, że podjechałam rowerem) !!!! Polecam bardzo ❤️

Dziękujemy, AgataJ386
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zostało nam polecone i pochwały nie były na wyrost. Jedliśmy buraczane tagliatelle alla Carbonara i tagliatelle grzybowe z kurczakiem. Muszę przyznać, że tak pysznych past jeszcze nie jedliśmy. Kotlecik drobiowy w panierce również bardzo dzieciom smakował. Obsługa jak i sama restauracja zasługuje również na najwyższą ocenę.

1  Dziękujemy, 530mirekt
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro mi czytać o kiepskiej obsłudze - zwłaszcza ze moje a raczej nasze doświadczenia są z gola odmienne - kelner „blondyn” reprezentujący najwyższa polke. Aż miło rozmawiać i słuchać było Jego porad a co czas okazał bardzo trafnych.
Carpaccio kolejny raz - wyśmienite, łosoś gorąco polecam - moja zona delektowala się daniami włoskimi - i nie przesadzam bo to było naprawdę smaczne.
Gorąco polecam to miejsce - i zycze Wam wszystkim „mojego kelnera” fajny kumaty chłopak i wie co mówi a nie mówi co się.

Jutro będzie stek!!!!
Polecamy gorąco a no i te słomki papierowe a nie plastyk - BRAWO

Dziękujemy, wojciechs289

La Nonna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Nonna? Podziel się wrażeniami!