“Empatyczna obsługa”

La Nonna
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Empatyczna obsługa! Długo by opisywać sytuacje, ale kelner pomógł nam dowieźć jedzenie do szpitala skuterem (gdy zobaczył, że podjechałam rowerem) !!!! Polecam bardzo ❤️

Dziękujemy, AgataJ386

Miejsce zostało nam polecone i pochwały nie były na wyrost. Jedliśmy buraczane tagliatelle alla Carbonara i tagliatelle grzybowe z kurczakiem. Muszę przyznać, że tak pysznych past jeszcze nie jedliśmy. Kotlecik drobiowy w panierce również bardzo dzieciom smakował. Obsługa jak i sama restauracja zasługuje również na najwyższą ocenę.

1  Dziękujemy, 530mirekt
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro mi czytać o kiepskiej obsłudze - zwłaszcza ze moje a raczej nasze doświadczenia są z gola odmienne - kelner „blondyn” reprezentujący najwyższa polke. Aż miło rozmawiać i słuchać było Jego porad a co czas okazał bardzo trafnych.
Carpaccio kolejny raz - wyśmienite, łosoś gorąco polecam - moja zona delektowala się daniami włoskimi - i nie przesadzam bo to było naprawdę smaczne.
Gorąco polecam to miejsce - i zycze Wam wszystkim „mojego kelnera” fajny kumaty chłopak i wie co mówi a nie mówi co się.

Jutro będzie stek!!!!
Polecamy gorąco a no i te słomki papierowe a nie plastyk - BRAWO

Dziękujemy, wojciechs289
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Złe się czyta recenzje o kiepskiej obsłudze. Tak nie powinno być - „nasz kelner” reprezentował najwyższa polke i jest blondynem
Bardzo szanujemy i lubimy to miejsce. Obsługa- dania no i to coś - atmosfera. Poważnie pierwsza klasa.
A teraz jeszcze - drobiazg , słomka papierowa a nie plastyk. Super. Drobiazg a cieszy i wzbudza szacunek.
Uwielbiam tutaj zjeść carpaccio i stek - zona gustuje w sałatkach - burza smaków no i pizza. Fajne miejsce i trzeba odwiedzić. Bo warto.

Dziękujemy, 196wojciechs
Zrecenzowano 8 września 2019

Restauracja zlokalizowana w samym centrum, gustownie urządzona. Pierwszego dnia pobytu w Polanicy wybraliśmy się na rodzinny obiad do La nonny. Jedzenie przeciętne zważywszy na wysokość cen, ale obsługa kelnerska to po prostu dramat. Młody kelner w ciemnych włosach skutecznie nas ignorował i zachowywał się wyniośle . Zachowaniem tego Pana byliśmy po prostu zniesmaczeni . W restauracji tej klasy takie zachowania nie powinny mieć miejsca, gdzie kelner ma fochy. Za najgorszą obsługę 1 gwiazdka.

1  Dziękujemy, Jolanta G

La Nonna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Nonna? Podziel się wrażeniami!