“Kolejny raz - fajne miejsce”
La Nonna — recenzja

La Nonna
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro mi czytać o kiepskiej obsłudze - zwłaszcza ze moje a raczej nasze doświadczenia są z gola odmienne - kelner „blondyn” reprezentujący najwyższa polke. Aż miło rozmawiać i słuchać było Jego porad a co czas okazał bardzo trafnych.
Carpaccio kolejny raz - wyśmienite, łosoś gorąco polecam - moja zona delektowala się daniami włoskimi - i nie przesadzam bo to było naprawdę smaczne.
Gorąco polecam to miejsce - i zycze Wam wszystkim „mojego kelnera” fajny kumaty chłopak i wie co mówi a nie mówi co się.

Jutro będzie stek!!!!
Polecamy gorąco a no i te słomki papierowe a nie plastyk - BRAWO

Dziękujemy, wojciechs289

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Złe się czyta recenzje o kiepskiej obsłudze. Tak nie powinno być - „nasz kelner” reprezentował najwyższa polke i jest blondynem
Bardzo szanujemy i lubimy to miejsce. Obsługa- dania no i to coś - atmosfera. Poważnie pierwsza klasa.
A teraz jeszcze - drobiazg , słomka papierowa a nie plastyk. Super. Drobiazg a cieszy i wzbudza szacunek.
Uwielbiam tutaj zjeść carpaccio i stek - zona gustuje w sałatkach - burza smaków no i pizza. Fajne miejsce i trzeba odwiedzić. Bo warto.

Dziękujemy, 196wojciechs
Zrecenzowano 8 września 2019

Restauracja zlokalizowana w samym centrum, gustownie urządzona. Pierwszego dnia pobytu w Polanicy wybraliśmy się na rodzinny obiad do La nonny. Jedzenie przeciętne zważywszy na wysokość cen, ale obsługa kelnerska to po prostu dramat. Młody kelner w ciemnych włosach skutecznie nas ignorował i zachowywał się wyniośle . Zachowaniem tego Pana byliśmy po prostu zniesmaczeni . W restauracji tej klasy takie zachowania nie powinny mieć miejsca, gdzie kelner ma fochy. Za najgorszą obsługę 1 gwiazdka.

1  Dziękujemy, Jolanta G
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poziom obsługi restauracji jest na fatalnym poziomie. Niestety muszę powiedzieć, że obsługa jest chamska. Po paru odzywkach kelnera wyszliśmy z lokalu.

Dziękujemy, 279bartw
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O godz 15 udało nam się trafić stolik na 5 osób. Po zajęciu miejsc czekaliśmy na odebranie zamówienia 20 minut. Po czym kelner zaginął... po czasie przyniósł napoje nie te, które zamawialiśmy. Na posiłek przyszło nam czekać godzinę ! Trzeba im oddać to że jedzenie było dobre tylko pizza za bardzo wypieczona ( spód przypalony )

Dziękujemy, luki282018

La Nonna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Nonna? Podziel się wrażeniami!