“Slabo”

Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poziom obsługi restauracji jest na fatalnym poziomie. Niestety muszę powiedzieć, że obsługa jest chamska. Po paru odzywkach kelnera wyszliśmy z lokalu.

Dziękujemy, 279bartw

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O godz 15 udało nam się trafić stolik na 5 osób. Po zajęciu miejsc czekaliśmy na odebranie zamówienia 20 minut. Po czym kelner zaginął... po czasie przyniósł napoje nie te, które zamawialiśmy. Na posiłek przyszło nam czekać godzinę ! Trzeba im oddać to że jedzenie było dobre tylko pizza za bardzo wypieczona ( spód przypalony )

Dziękujemy, luki282018
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś wcześniej by mi powiedział że w Polanicy Zdrój zjem włoską kuchnie wysokich lotów to bym go wyśmiał... a jednak....
nie miałem wielkich oczekiwań ale skusiły mnie recenzje żółtego przewodnika i 2 miejsce na tripie. I naprawdę restauracja na to zasługuje. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić
Carpaccio, okonia na risotto i owoce morza z czarnym makaronem z sepią. Do popicia polecam proseco z dodatkiem limoncello.

Dla każdego kto ceni sobie wysoką jakość. Ceny dostosowane do jakości
2 os. (2 dania , 2 kieliszki wina piwo lemoniada) - 220 pln

1  Dziękujemy, 609marcinp
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia śródziemnomorska w. ...Polanicy Zdrój .Bardzo dobre carpaccio z grzankami .Ruccola ,ser ,kapary wszystko dobrane w odpowiednich proporcjach .Główne danie okoń z risotto i ogórkiem małosolnym palce lizać .Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, grzegorzpyt1962
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, dosc spory wybor . Jest takze menu dla dzieci. Kazde z dan, ktore zamowilismy bylo na prawde smaczne. Bardzo sympatyczna i grzeczna obsluga. Wystroj restauracji tez przyjemny.

Dziękujemy, 900olap

La Nonna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Nonna? Podziel się wrażeniami!