“Potężne zaskoczenie, fenomenalna kuchnia”
La Nonna — recenzja

La Nonna
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś wcześniej by mi powiedział że w Polanicy Zdrój zjem włoską kuchnie wysokich lotów to bym go wyśmiał... a jednak....
nie miałem wielkich oczekiwań ale skusiły mnie recenzje żółtego przewodnika i 2 miejsce na tripie. I naprawdę restauracja na to zasługuje. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić
Carpaccio, okonia na risotto i owoce morza z czarnym makaronem z sepią. Do popicia polecam proseco z dodatkiem limoncello.

Dla każdego kto ceni sobie wysoką jakość. Ceny dostosowane do jakości
2 os. (2 dania , 2 kieliszki wina piwo lemoniada) - 220 pln

1  Dziękujemy, 609marcinp

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia śródziemnomorska w. ...Polanicy Zdrój .Bardzo dobre carpaccio z grzankami .Ruccola ,ser ,kapary wszystko dobrane w odpowiednich proporcjach .Główne danie okoń z risotto i ogórkiem małosolnym palce lizać .Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, grzegorzpyt1962
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, dosc spory wybor . Jest takze menu dla dzieci. Kazde z dan, ktore zamowilismy bylo na prawde smaczne. Bardzo sympatyczna i grzeczna obsluga. Wystroj restauracji tez przyjemny.

Dziękujemy, 900olap
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zarówno urzeka klimatem w jej wnętrzu jak i podaniu posiłku - zróżnicowane menu, wyśmienity smak oraz profesjonalna obsługa

Dziękujemy, 58sylwiak
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wspaniała włoska restauracja w Polanicy-Zdroju. Wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie, pizza jak we Włoszech. Dodatkowym atutem jest serwowanie w prawdziwie włoskim stylu oliwy do pizzy. Także obsługa na bardzo wysokim poziomie. Ceny niestety dość wysokie, ale jakość potrwa je rekompensuje.

Dziękujemy, KacperB101

La Nonna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w La Nonna? Podziel się wrażeniami!