Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Obiekt położony w cichym, spokojnym miejscu. Pokój czysty, ładnie umeblowany. Aneks kuchenny bogato wyposażony. Dla mnie najważniejszy był czajnik i lodówka (w miarę wydajna, 10-12 stopni). Łazienka niewielka, ale z wystarczającym oświetleniem. Wysokiej jakości mydło w płynie; suszarka do włosów.
Śniadania urozmaicone, adekwatne do standardu i wielkości obiektu.
Personel sympatyczny i życzliwy.
Drobne mankamenty (np. przepalona żarówka) bez wpływu na ogólnie pozytywną ocenę.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Adam N
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Witam wiem że to nie miejsce na to ale potrzebuję email do Państwa bo nigdzie nie można znaleźć a chcę się skontaktować sprawie rezerwacji. Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś z osób którę były w tym miejscu mi pomożecie

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, lik111111111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: villaalina_medical, Kierownik recepcji, Villa Alina Medical & SPAOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2019

rezerwacje@villaalina.pl

Zrecenzowano: 4 marca 2019

Większość co można napisać o tym obiekcie to pozytywy. Począwszy od czystości w pokoju, w obiekcie, obsługi, po pyszne śniadania i kawę. Jedyne czego bym się przyczepił to gorąc w pokoju po wejściu. Na zewnątrz temperatura była kilka stopni na plusie, w pokoju przekraczała chyba 25 stopni. Trzeba było otworzyć balkon i solidnie przewietrzyć. Miły zwyczaj, że pani z recepcji prowadzi do pokoju i otwierając zapraszam wyjaśniając również zasady korzystania ze strefy SPA itp.
Śniadania jedzone w oszkolnym patio oprócz walorów smakowych mają walory dla ducha. Miło popatrzeć na park w Polanicy jedząć smaczną jajecznicę i popijając pyszną kawą. Pewnie tu jeszcze wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na park
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano: 2 lipca 2018

Bardzo dobry obiekt wypoczynkowy.
Jesteśmy zadowoleni,że na odpoczynek rodzinny wybraliśmy
Obiekt jest doskonale wyposażony, więc w przypadku braku pogody Villa poleca wiele zajęć.
Jest czysto , a obsługa jest doskonała.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, ter502018
Zrecenzowano: 3 czerwca 2018

Villa Alina Medical&SPA to prawdziwa perła Polanicy!Byłam dopiero drugi raz w tym miejscu, a już zakochałam się na zawsze.Świetna lokalizacja,bardzo gustowne wnętrza,duże pokoje dla gości(wygodne materace),oszałamiająca czystość i co ważne dla podniebienia pyszne śniadania.Na codzień nie korzystam ze Spa, więc było dla mnie wielką przyjemnością zjechać windą wieczorem do tej części budynku i móc zrelaksować się po całym dniu pieszych wycieczek.Przesympatyczna,zawsze służąca radą obsługa. Zawsze będę tam wracać!

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi