Idealne miejsce na wypoczynek , perfekcyjna obsługa , wysmienite jedzenie w szczegolnosci desery ktore były fenomenalne. Idealnie wyszkolony personel hotelu pod kazdym wzgledem . Piekny hotel ktòry warto zobaczyc . Tylko sie cieszyć ze są takie miejsca w Polsce. Nic dodać nic ując Mogę tylko napisac RAJ NA ZIEMI !!!!

Dziękujemy, 876kamilm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za bardzo miłą recenzję. Dziękujemy za docenienie naszego miejsca, naszej obsługi, jedzenia. To dla nas ważne, gdy wiemy, że Gość czuł się jak u siebie w domu po opisie pobytu. Dziękujemy raz jeszcze za miłe słowa i zapraszamy ponownie do odwiedzin w niedalekiej przyszłości. Będzie nam bardzo miło móc ponownie Państwa ugościć w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Dyrektor Hotelu

Hotel bardzo ładny . Pokoje bardzo czyste Zadbano o każdy szczegół . Profesjonalna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne i pięknie podane. Piękne otoczenie. Miło i przyjemnie się tam odpoczywa
Polecam

Jarek G

Dziękujemy, 250jarekg

Szanowny Panie Jarku,
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię. Takie opinie są dla nas bardzo ważne i dla wszystkich pracowników są największą nagrodą.
Dziękujemy za polecenie naszego Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kolejnej wizyty.

Dyrektor Hotelu

Absolutnie najlepszy hotel w Polsce, wszystko na perfekcyjnym poziomie. Miło widzieć jest stałą obsługę dzięki której wraca się tu jak do domu. Kuchnia jak zwykle zaskakuje doskonałymi smakami i regionalnymi składnikami. Chce się tu wracać i wracać

Dziękujemy, 455elwirap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. To dla nas ważne i bardzo motywujące, gdy Goście oceniają nas na najlepszy hotel w Polsce. Takie recenzje są dla nas największą nagrodą jaką tylko można byłoby dostać. Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy już teraz do kolejnych odwiedzin w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcja Elegancja nie tanio ale to warto Dekompresja polecam najlepsza restauracja jaka znam.Spokój cisza co więcej potrzebne do odpoczynku.polecam okoliczne zamki Gorzanów Szalejów Dolny Bozków Kamieniec Polanica i okolice pełne odkryć

Dziękujemy, Migacz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie opinii po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jest nam niezmiernie miło czytając tak pozytywne wrażenia. Dziękujemy za docenienie naszej restauracji Decompresja.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do ponownych odwiedzin w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt, hotel piknir zintegrowany z otoczeniem i natura, przemiła obsluga, cudowne jedzenie, basen i sauna oraz taras zewnętrzny z jakuzzi rewelacyjny, 10/10, w tym hotelu niczego nie brakuje, napewno wrócimy do hotelu, który polecamy z całego serca

Dziękujemy, Ania F

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jest nam niezmiernie miło czytać takie pozytywne wrażenia jakie Pani mogła odczuć w naszym Hotelu. Dziękujemy za docenienie naszej obsługi, jedzenia, centrum Spa. Cieszymy się, że chce Pani wracać do nas na kolejny wypoczynek. To dla nas największa nagroda. Dziękujemy również za polecenie.