Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perfekcja Elegancja nie tanio ale to warto Dekompresja polecam najlepsza restauracja jaka znam.Spokój cisza co więcej potrzebne do odpoczynku.polecam okoliczne zamki Gorzanów Szalejów Dolny Bozków Kamieniec Polanica i okolice pełne odkryć

Dziękujemy, Migacz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie opinii po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jest nam niezmiernie miło czytając tak pozytywne wrażenia. Dziękujemy za docenienie naszej restauracji Decompresja.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do ponownych odwiedzin w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt, hotel piknir zintegrowany z otoczeniem i natura, przemiła obsluga, cudowne jedzenie, basen i sauna oraz taras zewnętrzny z jakuzzi rewelacyjny, 10/10, w tym hotelu niczego nie brakuje, napewno wrócimy do hotelu, który polecamy z całego serca

Dziękujemy, Ania F

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jest nam niezmiernie miło czytać takie pozytywne wrażenia jakie Pani mogła odczuć w naszym Hotelu. Dziękujemy za docenienie naszej obsługi, jedzenia, centrum Spa. Cieszymy się, że chce Pani wracać do nas na kolejny wypoczynek. To dla nas największa nagroda. Dziękujemy również za polecenie.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel sam w sobie ładny i nowo wyglądający - styl to już kwestia gustu, jak dla mnie zbyt formalny. Śniadanie bardzo dobre i na wysokim poziomie. Jakość obsługi mieszana raz dobrze, raz średnio. Stosunek ceny do jakości do poprawy. Krynicki Eris wydaje się lepszy po remoncie.

Dziękujemy, Marsu D

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Każda recenzja jest dla nas bardzo ważna i odpowiednio rozpatrywana, tak więc bardzo dziękuje za . Dziękujemy za docenienie naszych śniadań. Jest nam miło również, gdy nasi Goście także doceniają nasze pozostałe Hotele. W tym przypadku Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Jeszcze raz dziękuję za pozostawioną opinię i serdecznie zapraszam do ponownych odwiedzin
Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 1 września 2019

Pięknie położony hotel! Pokój duży, świetnie wyposażony, Doskonałe spa. Bardzo dobre jedzenie. Fantastyczna obsługa i jej bardzo duża ilość. Polecam!!! W pełni zasłużone 5*!!!!! Świetne miejsce do relaksu

Dziękujemy, robertfron
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za najwyższa ocenę oraz piękne słowa skierowane w kierunku naszego Hotelu, położenia, wyposażenia, Spa, naszej kuchni, a także naszej obsługi. Dziękujemy za polecenie !

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kolejnych pobytów w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel położony w parku, wokół cisza i spokój. Bardzo ładne pokoje, świetna strefa relaksu. Fantastyczna kuchnia, bardzo miła obsługa. To hotel, z którego nie chce się wyjeżdżać. Polecam zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom dorosłym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto poprosić o pokój z widokiem na park
Dziękujemy, Agataslask

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii na temat pobytu w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Takie słowa na temat naszego Hotelu, kuchni i obsługi to najlepsza nagroda jaką możemy otrzymać. Dziękujemy za polecenie naszego Hotelu.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie w niedalekiej przyszłości.