Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel sam w sobie ładny i nowo wyglądający - styl to już kwestia gustu, jak dla mnie zbyt formalny. Śniadanie bardzo dobre i na wysokim poziomie. Jakość obsługi mieszana raz dobrze, raz średnio. Stosunek ceny do jakości do poprawy. Krynicki Eris wydaje się lepszy po remoncie.

Dziękujemy, Marsu D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią po wyjeździe z Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Każda recenzja jest dla nas bardzo ważna i odpowiednio rozpatrywana, tak więc bardzo dziękuje za . Dziękujemy za docenienie naszych śniadań. Jest nam miło również, gdy nasi Goście także doceniają nasze pozostałe Hotele. W tym przypadku Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Jeszcze raz dziękuję za pozostawioną opinię i serdecznie zapraszam do ponownych odwiedzin
Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 1 września 2019

Pięknie położony hotel! Pokój duży, świetnie wyposażony, Doskonałe spa. Bardzo dobre jedzenie. Fantastyczna obsługa i jej bardzo duża ilość. Polecam!!! W pełni zasłużone 5*!!!!! Świetne miejsce do relaksu

Dziękujemy, robertfron
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za najwyższa ocenę oraz piękne słowa skierowane w kierunku naszego Hotelu, położenia, wyposażenia, Spa, naszej kuchni, a także naszej obsługi. Dziękujemy za polecenie !

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kolejnych pobytów w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel położony w parku, wokół cisza i spokój. Bardzo ładne pokoje, świetna strefa relaksu. Fantastyczna kuchnia, bardzo miła obsługa. To hotel, z którego nie chce się wyjeżdżać. Polecam zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom dorosłym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto poprosić o pokój z widokiem na park
Dziękujemy, Agataslask

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii na temat pobytu w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Takie słowa na temat naszego Hotelu, kuchni i obsługi to najlepsza nagroda jaką możemy otrzymać. Dziękujemy za polecenie naszego Hotelu.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja hotelu, cicho i blisko centrum. Zadbane, w dobrym guście otoczenie. Bardzo ładny basen. Obsługa recepcji profesjonalna Bardzo dobre restauracje. Szef Dekompresji mistrz w swoim zawodzie.

Dziękujemy, Andrzej G

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękuje za przemiłą recenzję dotyczącą Pana pobytu. Dziękujemy za docenienie naszego otoczenia, basenu, a także naszej obsługi w recepcji. Jest nam miło również czytać, że podobały się Panu obie restauracje, a także za docenienie naszego Szefa Kuchni restauracji Decompresja.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel z intymna atmosfera i absolutnie przemiła obsluga. Przepyszne dania codziennie nas zaskakiwaly. Polecam rowniez zabiegi, piekne zapachy i profesjonalna obsluga. Czujemy sie dopieszczeni pod kazdym wzgledem!

Dziękujemy, Anna_Danek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za przemiłą recenzję po pobycie w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój. To dla nas bardzo ważne, gdy doceniona jest nasza obsługa. Staramy się, aby każdy Gość czuł się jak u siebie w domu. Po recenzji wnioskuję, że tak właśnie było. Takie opinie to dla nas największe nagrody.

Serdecznie dziękuję i zapraszam ponownie