“Pyszności ”
Caffe Bohema — recenzja

Caffe Bohema
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce na odpoczynek i zjedzenie fantastycznych deserów. Do wyboru jest mnóstwo słodkości i dużo rodzaju kaw.

Dziękujemy, Dominiczka

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Skoncentruję się na ofercie kawiarni.Wybór ciast bardzo duży ale ilość nie podąża za jakością.Wystrój lokalu ani nie zachęca ani też nie odpycha.Jednym słowem przeciętnie.Obsługa miła ale to wszystko co mogę powiedzieć dobrego o tym miejscu

Dziękujemy, KRZYSZTOF B
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Mało uprzejma obsługa, brudne obrusy na stolikach, lody - jak z supermarketu, ciasta aż kipią sztucznymi barwnikami

Dziękujemy, grazynar03
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Wpadliśmy po kawę. Bardzo miłe miejsce,lokalizacja blisko głównych atrakcji a bardzo jest tam zaciszne.Bardzo miła bsługa.Polecam

Dziękujemy, A M
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Ładne wnętrze, chłodna ,przestronna weranda, niezbyt wielu gości i pyszne desery lodowe.Wybrałam czekoladowy i ledwo zjadłam (taki był duży.)Bardzo miła para młodych ludzi w obsłudze.Fajnie.

Dziękujemy, _grazynawos51

Caffe Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Bohema? Podziel się wrażeniami!