“Dość słabo”
Caffe Bohema — recenzja

Caffe Bohema
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Skoncentruję się na ofercie kawiarni.Wybór ciast bardzo duży ale ilość nie podąża za jakością.Wystrój lokalu ani nie zachęca ani też nie odpycha.Jednym słowem przeciętnie.Obsługa miła ale to wszystko co mogę powiedzieć dobrego o tym miejscu

Dziękujemy, KRZYSZTOF B

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Mało uprzejma obsługa, brudne obrusy na stolikach, lody - jak z supermarketu, ciasta aż kipią sztucznymi barwnikami

Dziękujemy, grazynar03
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Wpadliśmy po kawę. Bardzo miłe miejsce,lokalizacja blisko głównych atrakcji a bardzo jest tam zaciszne.Bardzo miła bsługa.Polecam

Dziękujemy, A M
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Ładne wnętrze, chłodna ,przestronna weranda, niezbyt wielu gości i pyszne desery lodowe.Wybrałam czekoladowy i ledwo zjadłam (taki był duży.)Bardzo miła para młodych ludzi w obsłudze.Fajnie.

Dziękujemy, _grazynawos51
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Sernik królewski pyszny, kawa również, ale obsługa fatalna. Pół godziny czekaliśmy,aż kelnerka, która nie potrafiła poprawnie przyjąć zamówienia,łaskawie przyszła i przyniosła rachunek. Następnie nie przyszła po zapłata, a placilismy karta. Sama musiałam podejść do lady i zapłacić. Kelnerka oświadczyła, że nie można podzielić zapłaty na 2, bo nabila wszystko na jeden paragon. Okazało się to nieprawda i bez problemu kelner przyjął dwie osobne zapłaty z jednego paragonu. Nie piszę już więcej o głupich usmieszkach i obgadywaniu zza lady kelenerskiej. Jeśli ktoś woli paplać zamiast obsłużyć Gości to u mnie by takiej pracy nie znalazł. No, ale tak to jest jak się zatrudnia takich ludzi, w ogóle nie przykladajacych się do pracy. Na piwku nie dostali.

1  Dziękujemy, kwiatuch87

Caffe Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Caffe Bohema? Podziel się wrażeniami!