Polanica Zdrój
Dla rodzin

Fajne miejsce dla osób z malymi dziećmi. Jest plac zabaw z piłeczkami oraz kolejka górska. Można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
tomaszr290
Wodzisław Śląski, Polska
Jest spoko

Tor niezbyt długi, ale wystarczający by poczuć wiatr we włosach 😊 bilet na 1 przejazd to 7 zł... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 lipca 2019
Agnieszka G
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla osób z malymi dziećmi. Jest plac zabaw z piłeczkami oraz kolejka górska. Można tam spędzić 2-3h.

Dziękujemy, tomaszr290
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Tor niezbyt długi, ale wystarczający by poczuć wiatr we włosach bilet na 1 przejazd to 7 zł, więc opłaca się kupić karnet. Fajna atrakcja dla nastolatków

1  Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę miło spędzony czas za bardzo rozsądne pieniądze. Proszę nie mieć oczekiwań na megabobslej i prędkości naddźwiękowe. Zjazd trwa kilkadziesiąt sekund a to wystarczy by przeciętnemu zjadaczowi chleba dać superfrajdę. Jest uśmiech nawet na tak niedługim odcinku. Można obok coś zjeść i wypić. Na tygodniu nie ma tłumów, nie czekaliśmy w kolejce.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, emdzy
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na tor saneczkowy wybrałam się z mężem i dwiema 9-letnimi córkami. Chcieliśmy poczuć trochę adrenalinki:) było przyjemnie, ale do szaleństwa brakowało. Tor jest dość krótki, więc zanim człowiek się rozpędzi -już koniec. Ceny-? Karnet na 10 zjazdów kosztuje 55 zł, a 1 zjazd=1 osoba, aby całą rodziną zjechać 3 razy musieliśmy dokupić jeszcze karnet na 2 zjazdy za 12 zł. W sumie 67 zł za 10-15 minut zabawy. Dużym plusem jest mała ilość turystów, s wiec brak kolejek. Dodatkowo w pobliżu toru jest piękny potok z pstrągami, córki oczywiście musiały pochodzić po wodzie. Obok toru znajduje się mała restauracyjka i kawiarnia, więc w ładnym otoczeniu można zjeść obiad lub deser. Ogólnie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AgaSlowianka
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tor nie za długi, ale dzieciom się podobało. Same mogą zjeżdżać nawet kilkulatki. Wystarczy kilka zjazdów.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, zefirek0509