Pijalnia Wód Mineralnych Wielka Pieniawa
2 punkty pijalni

1 punkt pod dachem, do wyboru ciepła i zimna woda. Dużo miejsca gdzie można przesiąść i po... Przeczytaj więcej

BP0107
Katowice, Polska
Pijalnia Wód

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
patus757

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pięknie usytuowany duży budynek koło parku zdrojowego. W środku dużo zieleni ,przestronnie , można sobie usiąść i napić się trzech rodzajów wód.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Dominiczka
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

pamiętam to miejsce, kiedy byłam dzieckiem woda była darmowa...nie było tych brzydkich barierek. jest miejsce żeby usiąść. nikt nie zaproponował innego kubka niż ten plastikowy. będąc w Polanicy po porostu trzeba odwiedzić to miejsce

Dziękujemy, patus757
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Kawiarnia w pijalni wód - uprzejmość obsługi pozostawia sporo do życzenia...no i brudne obrusy na stolikach...

Dziękujemy, grazynar03
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce! Piekne otoczenie parku, cisza i spokoj.
Ogolnie smak wody jest dosyc obrzydliwy, metaliczny ale na pewno jest zdrowa haha :)

Dziękujemy, sandrakasandraa
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Pijalnia ma bardzo pyszną wodę Wielka Pieniawa. Mam problemy jelitowe. Po dwóch dniach picia wody , bardzo mi pomogła.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mckosiak