“Jedzenie na dobrym poziomie”

Restauracja Villa Polanica
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie ktróe jadłem na dobrym poziomie ale bez rewelacji.Bardzo dobra obsługa kelnerska, za która dziękuję

Dziękujemy, 2901januszr

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielu dań z karty nie było, stek suchy a miał być soczysty... gdy poprosiłem o nóż do steków to dostałem do masła... masakra. Cena nie adekwatna do jakosci. Nie polecam

Dziękujemy, krzysztofr374
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Do Willa Polanica wróciłam po 11 miesiacach. Poprzednio byłam zachwycona (zresztą moja recenzja z poprzedniej wizyty jest też w serwisie) i na to samo liczyłam teraz. Niestety.
Zamówiliśmy 3 dania. W tym sernik, który jadłam poprzednio.
Raviolii było smaczne, ale niepotrzebnie skąpano je w ogromnej ilości suszonych pomidorów i oliwek, co zabjało jego delikatny smak.
Zupa grzybowa pod kapeluszem z ciasta była pyszna i do niej nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ale sernik tym razem kompletnie mnie rozczarował. Składał się jakby z dwóch warstw. Puszystego sera i ciężkiego, topornego spodu, który był niesmaczny, niepasujący do kremowej góry i twardy. Jakby ktoś grubo połamał ciastka i połączył je w zajmujący 1/3 objętności ciasta placek.
Został na talerzu i kelnerka zbierając zastawę tylko wzruszyła ramionami - jakby nie było to zaskakujące, że ludzie go zostawiają. Nie była nawet zbyt zainteresowana moją odpowiedzią dlaczego.

Miejsce wciąż piękne, obsługa miła, przyjemne czekadełko podane przed posiłkiem. Mam nadzieję, że problem z daniami to incydent a nie zmiana na stałe.

Dziękujemy, myshowata
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od jakiegoś czasu restauracja się pogarsza. Jedzenie baaardzo przeciętne, niby smacznie ale bez szału. W Polanicy na pewno można zjeść lepiej. Obsługa też słaba. Już 2 razy zapomniano o naszym zamówieniu przy praktycznie pustej restauracji, kelnerka również kilka razy podchodziła do stolika jednak nie pofatygowała się aby sprzątnąć po pierwszym daniu, wiec brudne talerze towarzyszyły nam przy każdym następnym aż do końca kolacji.

1  Dziękujemy, ludius98
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy naleśniki ze szpinakiem i pstrąga z okolic Kłodzka. Pstrąg był wręcz pyszny, naleśniki też bardzo dobre. Wystarczające menu dla dzieci i ciekawe desery. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, miron1980

Restauracja Villa Polanica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Villa Polanica? Podziel się wrażeniami!