Polanica Zdrój

“pysznie i wytwornie!”
Restauracja Bukowa — recenzja

Restauracja Bukowa
Kuchnie: Włoska, Polska
Opis: Myśląc ze szczególną uwagą o podniebieniach naszych Gości proponujemy wyśmienite, sezonowe menu.Szef Kuchni zadba o zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych gustów. Nasza stylowa Restauracja to miejsce, w którym sztuka kulinarna połączona z profesjonalną obsługą tworzą doskonałą harmonię. Organizujemy bankiety, przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne i firmowe.

polecam: bardzo miła atmosfera i wystrój sprzyjający odpoczynkowi, pięknie zastawiony stół, jedzenie naprawdę bardzo smaczne i wyjątkowo duży wybór potraw niecodziennie spotykanych.

Dziękujemy, KlossJ23

Zrecenzowano 8 września 2019

Poziom ogólny na piątkę. Obsługa kelnerska na 6. Jedzenie na 4,5-wg mnie. Tatar był dobry Polecam tą restaurację

Dziękujemy, 2901januszr
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Romantyczne.Wyższa klasa. Przyjemne klimaty.Dania smakowali nam. Pyszne dania: pierogi z lososiem,zrazy wołowe z sosem grzybowym i kluskami śląskimi.

Dziękujemy, 166olegg
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra i wyrafinowana kuchnia. Ciekawe menu pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Bardzo miła obsługa. Siedzieliśmy z rodziną na tarasie i widok na park też bardzo przyjemny mimo okresowo przejeżdżajacych aut. Polecam na chwilę wytchnienia od codzienności.

Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Jedzenie bardzo dobre. Ceny Wrocławskie ale w końcu wie za co się płaci. Poza tym miła obsługa, czysto i schludnie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, CPS86

Restauracja Bukowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bukowa? Podziel się wrażeniami!