“Personel z łapanki.”

Polskie Smaki
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Skuszeni fajnym stylem budynku postanowiliśmy wejść i zjeść porządny obiad po dniu wędrówki. No i na wejściu w zasadzie się skończyło. Po zajęciu miejsc przy stole, na którym stały jeszcze szklanki i talerz po poprzednich konsumentach, zaraz podeszła kelnerka z kartami. Położyła je przed nami i..... tyle. Nie była tak łaskawa zabrać brudnych naczyń. Przeglądalismy menu przez kilka dobrych minut, ale pani nie pofatygowała się mimo, że stała niedaleko i prowadziła rozmowę towarzyską z kolegą kelnerem. Widocznie zajęta była.... Wstaliśmy i wyszliśmy. Wychodząc minęliśmy stolik przy wyjściu gdzie kelner jadł zupę. Rozumiem, że pracuje i ma przerwę na obiad, ale w dobrych restauracjach jest od tego pokój socjalny, a nie sala dla gości. Zero profesjonalizmu, personel z łapanki chyba!!

1  Dziękujemy, IgyPtys

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka farmerska super, tatar wyśmienity. Do jedzenia nie ma się co czepiać, ale jak na te ceny, obsługa mogłaby być milsza. Pan kelner pretensjonalny i gdyby nie wspaniała kuchnia należałoby po prostu wyjść!

Dziękujemy, tenisowa
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z rodziną. Zamówiłem flaki z chlebem. Dostałem owszem flaki , ale ze starą , podgrzana, twardą jak kamień bułka. Na zwrócona uwagę , podano mi bułkę odrobinę bardziej miękka , ale bynajmniej nie świeżą. Obsługa obrażona. Niestety trzeba się nauczyć jak się zachować w takiej sytuacji. Rozumiem , że to nie wina kelnerki,ale słowo przepraszam się należało. Jedzenie bardzo przeciętne niestety. Nie polecam.

Dziękujemy, Rena22222888888
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy: flaczki- smaczne, tatara po staropolsku- równie dobry, żeberka w zestawie- super kapustka, mięsko odchodziło od kości, powczone ziemniaki średnio nam smakowały, zrazy z kluskami i modra kapusta- pyszne, burgera w zestawie- również super, sycący, duży, pierogi ruskie- smaczne, sałatke z wołowina- pysznie mięsko i świeże warzywa, pulpeciki drobiowe z ziemniakami dla dzieci- zjadły wiec chyba ok. Miła i cierpliwa obsługa, dania szybko podane mimo dużego obłożenia, miejsce zabaw dla dzieci i krzesełka dla dzieci to kolejny plus. Ogólnie fajnie, choć jak na taka duża restauracje obsługa mogłaby oferować coś w rodzaju poczekadelka bo jest tam dużo stolików. Jedyny minus to brak mydła i papieru w toalecie ale pewnie obsługa pominęła to przez duży ruch.
Mieliśmy ochotę na desery bo wyglądały pysznie ale porcje dań były duże i niestety byśmy nie zmieścili- może innym razem. Jesteśmy zadowoleni i polecamy.

Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zamawiałam barszcz z krokietem. Krokiet miał za suchy farsz, barszcz był dosyć ostry (chyba konkretna ilość octu). Ogólnie za to danie 4 na 6. Placki ziemniaczane spalone, aż gorzkie. Po zwróceniu uwagi nie musiałam za nie płacić. Mogli usmażyć nowe - nie zaproponowali. Trochę się zaskoczyłam tą ich wpadką, bo bardzo często tam jadam i było OK.

Dziękujemy, kwiatuch87

Polskie Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Polskie Smaki? Podziel się wrażeniami!