“Wspaniałe jedzenie”
Gospoda Altheide — recenzja

Gospoda Altheide
Zamów online

Bylismy w Poalnicy Zdroju dwa tygodnie i w Gospodzie bylismy 6 razy na obiadach. Za kazdym razem zamawialiśmy cos innego. Wszystko było bardzo smaczne i dużo. Młodzi ludzie,ktorzy tam pracuja są mili i szybko obsługują klientów. Polecamy z całego serca. Pyszny dorsz,pierogi i polędwiczki w sosie kurkowym. Ceny w porównaniu z innymi restauracjami,,,dużo taniej a na talerzu dużo,dużo więcej.
Napewno bedziemy jesc w Gospodzie za kazdym razem naszego pobytu w Polanicy.
Dziękujemy,,,,

Dziękujemy, Gosia60

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

8 sierpnia zamówiłam wątróbkę z ziemniakami i zestawem surówek. Niestety za 27 zł otrzymałam trzy małe kawałki wątróbki, mnóstwo cebuli (okropnej w smaku), kilka małych kiepskiej jakości ziemniaków i źle przyprawione surówki. Pomysł, żeby przyrządzić wątróbkę z wiśniówką bardzo słaby. całość nie nadawała się do zjedzenia, a byłam bardzo głodna. Mimo bardzo uprzejmego kelnera całość oceniam na jeden!!!
Nie polecam!

Dziękujemy, ewixyz
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Byliśmy na kolacji. zamówiłam miks sałat polecony przez kelnera.
Otrzymałam sałatkę raczej ogórkową zatopioną w bardzo słodkim sosie. Packi ziemniaczane też były bardzo średniej klasy

Dziękujemy, mckosiak
Zrecenzowano 3 maja 2019

Smaczne jedzenie w dobrej cenie, bardzo duże porcje (zwłaszcza "niedźwiedzia łapa", którą jedliśmy). Nie ma tam może jakichś super ciekawych innowacyjnych dań i połączeń smakowych, ale jeśli ktoś chce po prostu dobrze zjeść, powinien wyjść zadowolony. Bardzo polecamy zupę krem z cukinii jeśli ktoś szuka ciekawych smaków. W lokalu panuje przyjemna atmosfera, obsługa miła i sprawna.

Dziękujemy, 001martyna_s
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiekana pajda ok.trochę duszno...serwis poprawny.wystroj pubowy raczej na krotsze wizyty ale do przyjecia.wentylacja do poprawki.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bogdan W

Gospoda Altheide — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Altheide? Podziel się wrażeniami!