Bardzo życzliwa obsługa. Świetnie zaplanowane i prowadzone zabiegi. Wystarczające SPA (basen niewielki, ale dysponujący hydromasażem i przeciwprądem, 2 sauny, jakuzzi). Bogate menu (do wyboru). Cena do przyjęcia. Odrobinę za twarde łóżko (choć jestem w stanie zaakceptować, biorąc pod uwagę dobro mojego kręgosłupa). Minusem płatny parking.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, kuracjusz2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BukowyPark, Właściciel, Bukowy Park Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Jest nam niezmiernie miło móc czytać tak wspaniałą recenzję Hotelu Bukowy Park. Bardzo się cieszymy, że pobyt w naszym Hotelu sprawił Panu przyjemność. Takie opinie są dla nas największą nagrodą. Dziękujemy! A korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiam serdecznie,

Hotel o wysokim standardzie, profesjonalnej, bardzo miłej i świadomej potrzeb gości obsłudze. Wyciszone korytarze zapewniają komfort i poczucie intymności, zarazem słoneczna, o przepięknych widokach jadalnia - umożliwia integrację. Te dwa dni spędzone w Polanicy Zdrój w Bukowym Parku będę wspominać długo. I z pewnością wrócę!

Dziękujemy, Maryla_Marchocka

Szanowna Pani Marylo,
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy do ponownych wizyt w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 7 września 2019

Pokój trzecie pietro z balkonem, dwuosobowy ok 15m2. łazienka ok 5m2, czysto, na przeciwko parku zdrojowego, . Pokoje nie od ulicy zapewniają ciszę. Za parking osobna dośc wysoka opłata. Dobre śniadania. Wszyscy pracownicy hotelu bardzo sympatyczni. Na miejscu bardzo dobra restauracja

Dziękujemy, januszr31

Szanowny Panie Januszu,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii o naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Byliśmy z mężem na pobycie rehabilitacyjnym po raz kolejny. Jedzenie jest przepyszne, pokoje czyste, rehabilitanci bardzo pomocni i profesjonalni. Kochamy Polanicę i wszystkim polecamy Bukowy Park. Bardzo urozmaicone śniadania i wykwintne obiadokolacje.

Dziękujemy, wkamien

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii po pobycie w Hotelu Bukowy Park. Bardzo się cieszymy, że polecacie Państwo nasze miejsce innym gościom. Miło się czyta, gdy nasz gość jest w pełni zadowolony po pobycie. Oczywiście serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty. Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel Bukowy spełnił moje oczekiwania.Doskonałe położenie tuz obok parku zdrojowego..Kuchnie trudno jest mi ocenić z uwagi na fakt ,że mieliśmy wykupione wyżywienie z portalu Travelist a te jak wiadomo nie jest do końca miarodajne.Pobyt obejmował 2 dni i musze powiedzieć ,że śniadania były bez zarzutu ale już obiadokolacje nierówne.Pierwszego dnia bez zarzutu natomiast drugiego wybór był dosyć oszczędnościowy i niezbyt wyszukany.Do poprawy na pewno stan ręczników w pokojach bo ich jakość nie przystoi hotelowi któremu przyznano 4 gwiazdki.No i na koniec drobny zgrzyt.Z uwagi na awarię mieliśmy zmianę pokoi.Moje zdziwienie wzbudziła sytuacja kiedy przyszliśmy po 14-tej drugiego dnia żeby odebrać klucze do pokoju do którego mieliśmy zostać przeniesieni i mimo że zostawiliśmy nasze bagaze rano w recepcji to po powrocie zapytano nas w jakiej jesteśmy sprawie.

Dziękujemy, KRZYSZTOF B

Szanowny Panie Krzysztofie, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana konstruktywne komentarze dotyczące pobytu w Hotelu Bukowy Park. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym Zespołem. Jestem również przekonana, że Pana opinia będzie stanowiła istotną wskazówkę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Serdecznie zapraszamy ponownie.