Polanica Zdrój
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel Bukowy spełnił moje oczekiwania.Doskonałe położenie tuz obok parku zdrojowego..Kuchnie trudno jest mi ocenić z uwagi na fakt ,że mieliśmy wykupione wyżywienie z portalu Travelist a te jak wiadomo nie jest do końca miarodajne.Pobyt obejmował 2 dni i musze powiedzieć ,że śniadania były bez zarzutu ale już obiadokolacje nierówne.Pierwszego dnia bez zarzutu natomiast drugiego wybór był dosyć oszczędnościowy i niezbyt wyszukany.Do poprawy na pewno stan ręczników w pokojach bo ich jakość nie przystoi hotelowi któremu przyznano 4 gwiazdki.No i na koniec drobny zgrzyt.Z uwagi na awarię mieliśmy zmianę pokoi.Moje zdziwienie wzbudziła sytuacja kiedy przyszliśmy po 14-tej drugiego dnia żeby odebrać klucze do pokoju do którego mieliśmy zostać przeniesieni i mimo że zostawiliśmy nasze bagaze rano w recepcji to po powrocie zapytano nas w jakiej jesteśmy sprawie.

Dziękujemy, KRZYSZTOF B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BukowyPark, Właściciel, Bukowy Park Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Krzysztofie, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana konstruktywne komentarze dotyczące pobytu w Hotelu Bukowy Park. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym Zespołem. Jestem również przekonana, że Pana opinia będzie stanowiła istotną wskazówkę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziecmi. Obsługa recepcji, spa, czy personalu sprzatajacego na wysokim poziomie. Personel zyczliwy i uprzejmy. Basen kameralny, sauny do dyspozycji gości są wczesnych godzin porannych. Pokoje przestronne i czyste. Restauracja serwuje przepyszne i dobrej jakosci sniadania i obiadokolacje. Reasumujac hotel godny polecenia

Dziękujemy, iza451

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy do ponownych wizyt w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Czysto, cicho, kulturalnie. Wspaniała kuchnia, dyskretna, kulturalna obsługa. Cena pobytu adekwatna do oferty. Pięknie położony obiekt we wspaniałej Polanicy Zdrój. Dobrze urządzone SPA, dostępne od rana do wieczora. Czego chcieć więcej.
W pełni polecam szukającym ciszy i prawdziwego wypoczynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są OK. Może szafa powinna zawierać również półki.
Dziękujemy, Leszek O

Szanowny Panie Leszku,
Bardzo dziekuję za pozytywną opinię. Dziękujemy! A korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłam razem z mężem na wekendowym pobycie w hotelu Bukowy Park. Korzystaliśmy z super zabiegów, basenu i jacuzzi. Obsługa była bardzo miła. Posiłki smaczne, pokój wygodny z klimatyzacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym pobyt w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój wygodny, czysty i dobrze przygotowany.
Dziękujemy, gosiazyrek63

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się nami tak wspaniałą opinią. A korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z kolejnego już pobytu w tym hotelu. Podobało mi się wszystko, a jestem bardzo wymagająca. Cicho, spokojnie, kameralne. Obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wykonane zabiegi w SPA. Jedzenie przepyszne. Na pewno wrócę!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój odpowiedni. Sprzątany regularnie.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, magdalenakocik

Szanowna Pani Magdaleno,
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy do ponownych wizyt w Hotelu Bukowy Park. Serdecznie pozdrawiamy,