Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjazny rodzinom z dziecmi. Obsługa recepcji, spa, czy personalu sprzatajacego na wysokim poziomie. Personel zyczliwy i uprzejmy. Basen kameralny, sauny do dyspozycji gości są wczesnych godzin porannych. Pokoje przestronne i czyste. Restauracja serwuje przepyszne i dobrej jakosci sniadania i obiadokolacje. Reasumujac hotel godny polecenia

Dziękujemy, iza451
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BukowyPark, Właściciel, Bukowy Park Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy do ponownych wizyt w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Czysto, cicho, kulturalnie. Wspaniała kuchnia, dyskretna, kulturalna obsługa. Cena pobytu adekwatna do oferty. Pięknie położony obiekt we wspaniałej Polanicy Zdrój. Dobrze urządzone SPA, dostępne od rana do wieczora. Czego chcieć więcej.
W pełni polecam szukającym ciszy i prawdziwego wypoczynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są OK. Może szafa powinna zawierać również półki.
Dziękujemy, Leszek O

Szanowny Panie Leszku,
Bardzo dziekuję za pozytywną opinię. Dziękujemy! A korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłam razem z mężem na wekendowym pobycie w hotelu Bukowy Park. Korzystaliśmy z super zabiegów, basenu i jacuzzi. Obsługa była bardzo miła. Posiłki smaczne, pokój wygodny z klimatyzacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym pobyt w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój wygodny, czysty i dobrze przygotowany.
Dziękujemy, gosiazyrek63

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się nami tak wspaniałą opinią. A korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z kolejnego już pobytu w tym hotelu. Podobało mi się wszystko, a jestem bardzo wymagająca. Cicho, spokojnie, kameralne. Obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wykonane zabiegi w SPA. Jedzenie przepyszne. Na pewno wrócę!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój odpowiedni. Sprzątany regularnie.
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, magdalenakocik

Szanowna Pani Magdaleno,
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy do ponownych wizyt w Hotelu Bukowy Park. Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Znakomite miejsce, obsługa przyjazna, pokoje czyste, świetna restauracja i pyszne śniadania. Blisko parku. Dostępny także jest parking, praktycznie przy hotelu. Na miejscu także część spa i bardzo fajny basen.

Dziękujemy, KubaS_Wr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BukowyPark, Manager, Bukowy Park Hotel Medical SPAOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Szanowny Panie, Jest nam niezmiernie miło móc czytać tak wspaniałą recenzję Hotelu Bukowy Park. Bardzo się cieszymy, że pobyt w naszym Hotelu sprawił Panu przyjemność. Korzystając z okazji już teraz serdecznie zapraszamy do kolejnych pobytów w Hotelu Bukowy Park. Pozdrawiam serdecznie, Olga Kamińska