Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
Opis: W eleganckim wnętrzu Restauracji Décompresja, serwowane są dania kuchni inspirowanej tym, co gościło na zamożnych, nie tylko polskich stołach w okresie dwudziestolecia międzywojennego w ubiegłym wieku. Krótka karta zawiera autorskie propozycje szefa kuchni Rafała Grzegorzka, które z prostych, niegdyś popularnych składników, zamieniają się w wykwintne, lekkie i barwne dania. Korzystając z najnowszych technik kulinarnych, szef kuchni nadaje im nowatorską formę i swoje wyobrażenie na temat klasyki z tamtych lat. Dobierając najlepsze lokalne produkty, przybliża gościom historię i dziedzictwo kulinarne kuchni przedwojennej. Na szczególne uznanie zasługuje pięcio – lub siedmiodaniowe menu degustacyjne tworzące harmonijną kompozycję odważnych połączeń smakowych. Ich dopełnienie stanowi idealny wine pairing. Restauracja została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau na rok 2019 symbolem dwóch czapek kucharskich.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam perfakcja odkrycia nowych smakow nowej oprawy przyjazny personel Kuchnia na pięć gwiazdek Michelina

Dziękujemy, Migacz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za tak piękną opinię naszej kuchni w restauracji Decompresja.
Dziękujemy za docenienie również personelu.

Zapraszam do ponownych wizyt

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super obsługa, uśmiechnięta, miła, pomocna, po prostu fajna.
Kuchnia.... cóż..... to jest problem bo nie mam słów którymi można to opisać...
Szef Kuchni wraz z zespołem to cudotwórcy, jedzenie rewelacyjne, zaskakujące połączenia smaków wszystko super.

1  Dziękujemy, PopWarsaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowny Gościu.

Bardzo dziękujemy za tak cudowną opinię. Jesteśmy wdzięczni za takie słowa uznania. To jest dla nas największa nagroda jaką możemy otrzymać! To nas motywuje najbardziej do dalszej ciężkiej pracy !

Pozdrawiam serdecznie i już teraz zapraszam do kolejnych wizyt Restauracji Decompresja w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Dołączam do wielbicieli talentu szefa kuchni p.Rafała Grzegorzka i Jego Ekipy :) Owacje na stojąco! Kulinarna uczta (menu degustacyjne) to feeria talentu, wiedzy, doskonałych produktów, ale też młodości, kreatywności, finezji i odwagi. Było pysznie! Smak dodatkowo podbija piękne wnętrze. Koniecznie!

Dziękujemy, 70Flora
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dzień dobry,
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię na temat naszej restauracjo Decompresja w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój.
Jesteśmy wdzięczni za takie wyrazy uznania. To dla nas największa nagroda i sygnał, że to co robimy jest doceniane przez naszych Gości.

Już teraz serdecznie zapraszam do kolejnych odwiedzin restauracji Decompresja na kolejną podróż kulinarną.

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Wspaniałe przeżycie kulinarne, warte każdej spędzonej minuty. Pan Rafał Grzegorzek wraz ze swoją ekipą wspaniale się nami zaopiekowali. Dania przyrządzone bezbłędnie, świetne wino- polecam wino „Solaris”. Do tego każde danie poprzedzone krótkim wstępem. Czuliśmy się jak w domu. Polecam.

3  Dziękujemy, Adventurer740467
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za tyle ciepłych słów i docenienie naszej całej załogi z Szefem Kuchni na czele. Takie słowa to dla nas największa nagroda i bardzo za nie dziękujemy!

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych odwiedzin restauracji Decompresja w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Restauracja „prxytulona” do hotelu DR IRENA ERIS, dobra opcja do spędzenia wieczoru we dwoje, bez dzieci.
W sumie dania podobne do hotelowej restauracji , nie maja tu wstępu dzieci.

1  Dziękujemy, bfalandys
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: M_Kaczmarski_DH, Dyrektor generalny, Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica ZdrójOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za recenzję po wizycie w Restauracji Decompresja w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój.
Dziękujemy za najwyższą notę i cieszymy się, że udało się spędzić udany wieczór.

Zapraszamy ponownie do odwiedzin.

Dyrektor Hotelu

Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Décompresja w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój? Podziel się wrażeniami!