Polanica Zdrój

Cztery Światy — recenzja

Cztery Światy
Zamów online
Zrecenzowano 4 września 2019

Właśnie wróciliśmy z restauracji "cztery światy". Obsługiwał nas starszy Pan, chyba właściciel.. Pan był bardzo (bardzo!) powolny. Złożyliśmy zamówienie, po jakimś czasie Pan wrócił, bo zapomniał co zamówiliśmy. Pomyslelismy "ok, zdarza się". Zamówiliśmy wodę lekko gazowana, piwo warka, zupa cebulowa, pierś z kurczaka z ryżem w sosie tao tao i pizze farmerska. Wodę dostałam niegazowana, chłopak dostał inne piwo (upomniał się o to które zamówił). Zupa cebulowa ok, ale bardzo tłusta. Pierś z kurczaka wyglądała ładnie, aczkolwiek była po prostu polana gotowym sosem "tao tao" i jak się chwilę później okazało KURCZAK SUROWY. Oddaliśmy danie. Pizza była obkrojona dookoła nożem, kucharz odciął spalenizne. Śmiech na sali. Nie wiedziałam, że takie restauracje jeszcze istnieją. Żałuję, że nie przeczytalismy wcześniej opini. Jesteśmy bardzo zniesmaczeni.

Dziękujemy, ewka_150

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Właściciel nieprzyjemny, jedzenie wątpliwej jakości. Mięso surowe, naczynia brudne, szklanki uszczerbane. Można się zatruć i pokaleczyć. Wystarczy przeczytać opinie żeby z daleka omijać ten lokal.

Dziękujemy, Ewelina Z
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Knajpka prowadzona rodzinnie.
Jedzenie bez szału, niby nie jest niedobre, ale dobre też nie. Naprawdę ciężko ocenić. Średnie - najtrafniejsze chyba określenie.
Schabowe ok, frytki ujdą, surówki jak z biedronki.
Pizza chyba się najbardziej broniła.
Za to ceny umiarkowane i do akceptacji.

Dziękujemy, agmawi
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na lokalnych „Krupówkach” najtańsza opcja. Dania smaczne. Obsługa specyficzna ale miła. Polecam grillowanego kurczaka oraz placek po węgiersku.

Dziękujemy, MrGorac
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Nie chciałam sądzić jakości restauracji po wyglądzie pary chyba właścicieli obsługujących pan - koszula pomięta i pani elastyczny czarny golf , czarne skarpetki. Niestety to co zaserwowali to jakaś porażka. Białe wino, ciepłe ! w wyszczerbionym kieliszku, patrząc po innych gościach tylko ja piłam wino, więc raczej kieliszków nie brakowało. Zamówiłam danie frutti di mare , na początku dziwiłam się do czego łyżka do zupy, ale jak dostałam potrawę na głębokim talerzu to wiedziałam, że muszę wyłowić owe frutti utopione w sosie po brzegi talerza. Ceny przystępne dla kuracjuszy, ale kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki i mizeria to nie mój szczyt marzeń. A nazwa powinna brzmieć raczej Trzeci świat, niestety....

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna B

Cztery Światy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cztery Światy? Podziel się wrażeniami!