Polanica Zdrój

“Polecam”
Mala Czarna — recenzja

Mala Czarna
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i ciasta. W szczególności polecam kawę firmową i sernik nowojorski. Obsługa jest życzliwa.

Dziękujemy, 397micha_g

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Piłam herbatę jaśminowo - gruszkową, bardzo przyjemna w smaku. Ciasto i lody bardzo dobre choć jadałam lepsze. Miejsca bardzo mało i dość ciasno, ale bardzo przyjemna obsługa. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Dziękujemy, magdalenak483
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacheceni dość pozytywnymi opiniami postanowiliśmy spróbować "małej czarnej". Za pierwszym podejściem 30 minut oczekiwania na kelnerke (podjeta proba zamawiania przy ladzie, niestety nie ma takiej możliwości). Po 30 minutach poddaliśmy się, a zajete bylo moze z 5 stolikow w calym lokalu.
Druga próba, zamowienie zlozone po 10 minutach i 20 minut oczekiwania na kawe to zdecydowanie za długo, lokal nie byl nawet w polowie pełny, zaledwie kilka osob.
A co do kawy, nic specjalnego. Zwykła dość niskiej jakości, a cena nieadekwatna do produktu.

Dziękujemy, krisek1337
Zrecenzowano 22 marca 2019

Bardzo smaczne desery - w szczególności ciasta i dobra kawa. Ciekawy wybór herbat organicznych, zielona z jaśminem bardzo dobra. Zakupiliśmy opakowanie do domu. Obsługa trochę zagubiona :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Z uśmiechem na twarzy. Malinowa chmurka i torcik bananowy wyśmienite. Pyszna kawa. Wszystko w świetnej cenie. Lokal niewielki, ale bardzo przytulny. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, whiteemes

Mala Czarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mala Czarna? Podziel się wrażeniami!