Zrecenzowano: 27 lipca 2017

Niestety Święta WIelkanocne to nie był dobry czas na spędzenie w tym hotelu. Hotel o naprawdę niskim standardzie, pokoje brudne, przy recepcji cały dzień leżało błoto i nikt nie sprzątnął. W pokoju pęknięty sedes !!! Śniadanie Wielkanocne bardzo kiepskie, przyjęto tak dużo osób, że nie można było wstać od stołu i podejść do bufetu. Odradzam na przyszłość.

2  Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano: 18 maja 2017

Wielkanoc nie najgorsza - jedzenie smaczne.
Zresztą za oferowaną cenę nie należało spodziewać się cudów.
Niestety Personel niczego się nie nauczył.
Podobnie jak w Święta Bożego Narodzenia - teraz też nikt nie pomyślał, by podczas śniadania wielkanocnego wyposażyć półmiski w sztućce do nabierania - znów trzeba było interweniować i czekać.
Zresztą podczas obiadokolacji również zapominano o sztućcach (np. nożach, choć podawano udko z kurczaka) .
Znów brakowało mi jakiejkolwiek świątecznej dekoracji w pokoju.
Pokoje dość słabo przygotowane na przyjazd gości - brak mydła w pojemniku, przepalona żarówka - takie rzeczy przecież można sprawdzić.
Na każdym kroku widać, że obsługa hotelu to ludzie z przypadku, bez odrobiny profesjonalizmu, ale co gorsza bez nawyku zwykłego, ludzkiego myślenia.
A szkoda, bo położenie hotelu zachęca do zatrzymywania się w nim.

Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel 3 gwiazdkowy jednak ma o 1 lub 2 gwiazdki za duzo. Przyjechalismy z rodziną do hotelu na 2 dni na Wielkanoc. Z zewnątrz hotel nie wygląda zbyt dobrze. Główne wejście nie czynne, trzeba wchodzić od strony parkingu, a żeby wejść trzeba znać kod do drzwi lub stać, machać i mieć nadzieję, że cię pani z recepcji zauważy. Pierwszego dnia (ok. 10:00), na podłodze zauważyliśmy dość spory kawałek błota. Do końca dnia leżał i nikt go nie sprzątnął aż ludzie go podeptali. Kiedy weszliśmy do pokoju w drugiej łazience była złamana deska klozetowa. Dopiero na drugi dzień przyszedł pracownik żeby ją wymienić. Bardzo zaskoczyło śniadanie wielkanocne. Nigdy nie jadłen takiego niedobrego żurku i nie jest to tylko moje zdanie, ponieważ innym gościom również nie smakował. Na stole były śledzie, sałatki i inne niepotrzebne rzeczy a nie było normalnej białej kiełbasy, i były tylko 3 jajka (mimo, że było nas 5). Pod koniec pobytu rano, o godzinie 8:40 na śniadaniu nie było już nic oprócz chleba, sera żółtego, mleka i pustych półmisków. Najgorsze jednak było to, że jak nosiliśmy walizki do samochodu jeździliśmy windą. Ja jedyny schodziłem po schodach bo byśmy się nie zmieścili. Raz zeszłem na dół a moja rodzina pojechała windą. Czekałem na dole i nie otwierały się drzwi. Licznik pięter wariował, raz pokazywał 12 raz -7 raz 30 i róźne inne liczby. Słyszałem jak dzwonili dzwonkiem na alarm a ja cały czas stałem przy recepcji i pani która tam była patrzyła się cały czas w komputer, mimo, że było bardzo głośno słychać alarm. Nawet nie podniosła głowy znad komputera! Na szczęście po ok. 5 min udało im się wyjść na najwyższym piętrze. Ostrzegliśmy ludzi, aby nie jeździli windą i was, którzy to czytacie również ostrzegam. Jest jeden plus - niedaleko hotelu jest fenomenalna restauracja - La Nonna.

Dziękujemy, TheNFury
Zrecenzowano: 14 marca 2017

POŁOŻENIE – obiekt położony jest ok. 200 metrów od wejścia do parku, w bardzo zacisznym miejscu. Hotel odwiedziliśmy już drugi raz głównie ze względu na położenie. Daleko od życia towarzyskiego którym tętnią obiekty w parku zdrojowym.
HOTEL – sam obiekt jest bardzo fajny, nie ma się do czego przyczepić. Czysto zarówno na korytarzach jak i pokojach, winda oddzielona od pokojów, korytarze przestronne. Niestety, brakuje kadry która zadbałaby o funkcjonowanie tego hotelu. Wejście główne zamknięte – awaria drzwi. Wejście od strony parkingu. Pierwsze wrażenie fatalne. Hol przestronny, mógłby zapraszać, cieszyć oko, ale tak nie jest. Hol ciemny, światła pogaszone, jedynie na recepcji siedzi Pani przy lampce i patrzy zza okularów nieprzychylnym wzrokiem jakby mówiła "po coś Ty tu człowieku przyszedł"? Chciałoby się odwrócić na pięcie i uciekać. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby recepcjonistka nie wstała z krzesła rozmawiając z gościem, nie uśmiechnęła się służbowym uśmiechem, nie zachęciła w żaden sposób do pozostania. No niestety, totalny brak profesjonalizmu. Taka sytuacja była w ciągu dnia, ale noc to już wogóle było dziwne. O godz.21.00 !!!!! w hotelu nie ma już NIKOGO z obsługi. Ani na recepcji, ani stróża nocnego, żywej duszy. Hol ciemny, jedna lampka, nie wiadomo za którym filarem dostanie się w łeb od jakiegoś bandziora. Co z tego że jest monitoring, jeśli nikt na to nie patrzy. Mało tego nie ma nawet żadnego telefonu kontaktowego do kogokolwiek z obsługi. Od 3 gwiazdkowego hotelu wymaga się pewnych standardów!
Parking ogrodzony, teoretycznie zamykany. Niestety nie ma osoby, która zamknęłaby bramę chociaż na noc. Tak więc parking stoi otworem całą dobę.
Na terenie obiektu Wi-Fi i to całkiem niezłe.
POKOJE – przestronne, mebelki nie zniszczone, stoliczek, lampki nocne, stylowo, ładnie i bez zbędnego kiczu. Łóżka wygodne, łazienka w porządku.
ŚNIADANIA – niby bufet, ale..... Znów muszę się przyczepić do personelu. Śniadania w godzinach 8.00 – 9.30. Rano, o 8.00 pewnie zostało wszystko ładnie ułożone i wyglądało pysznie, ale jak my przyszliśmy o 8.40. to mało tego, że nie było co jeść, to powitały nas puste półmiski, świadczące o tym, że jeszcze przed chwilą załapalibyśmy się na lepsze kąski, bo były i pasty i sałatki.. Chcieliśmy kogoś poprosić żeby doniósł jedzonko ale nikogo nie było, musieliśmy zajrzeć do kuchni i tam ładnie poprosić. Niestety nie doniesiono już tego co było wcześniej a jedynie posprzątano półmiski żeby nie straszyły. No cóż, następnego dnia wystartowaliśmy o 8.00 i zjedliśmy normalne śniadanie. Goście przychodzący ok.9.00 nie dostali już nawet szynki. Ja rozumiem oszczędności ale tak nie może być, czasy kiedy przed stołówką stała kolejka na śniadanie to były w ośrodkach FWP 30 lat temu. W dzisiejszych czasach taka sytuacja jest niedopuszczalna. Oczywiście jeżeli właścicielowi zależy na tym żeby ten hotel prosperował.
Ogólnie pobyt w tym hotelu uważam mimo wszystko za udany, byliśmy tam dwa lata temu i bardzo nam się podobało. Szkoda, że teraz brakuje tam kogoś kto zadbałby o wizerunek hotelu, prawidłowe jego funkcjonowanie oraz o personel, który wykazywałby chociaż odrobinę chęci. To mógłby być naprawdę fajny obiekt.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Brud. Śmierdzące materace w pokojach. Zimna woda i kaloryfery. Zmarzłem jak na poczekalni na dworcu. Puste talerze na jadalni. Nieuprzejma Pani z Ukrainy na recepcji. Ogólnie zastanawiam się czy nie żądać zwrotu pieniędzy za pobyt. Zresztą powinni mi zapłacić bo w pokoju zrobiłem robotę pokojówki. Najlepsze było jak poszedłem po czajnik, a Pani mi powiedziała, że nie ma bo ma dużą grupę i już wszystkie wydała. W pokoju w hotelu *** nie było mydła czy szamponu. Dobrze ze był papier.
Podsumowując naszą. Oszczędzają na wszystkim. Jedną Panią mają jednocześnie i jako kelner.

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, Marcin M