“domowe jedzenie z doskonałym smakiem”
Bar Domowa Natka — recenzja

Bar Domowa Natka

Maleńki lokal, ale obsługa szybka i sprawna, a czas oczekiwania na zamówienie również krótki. jedzenie bardzo smaczne , prawdziwie domowe i ceny godne polecenia. Nikt nie wyjdzie głodny z Domowej Natki. POLECAM

Dziękujemy, 56jacekl

Zrecenzowano 2 września 2019

Smaczne pierogi z mięsem, surowki oraz kopytka. Porcje solidne. Lokal przyjemny, nie za duzy. Smacznie.

Dziękujemy, Weronika J
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś szuka prostego, domowego obiadu bardzo dobrze trafił. Byliśmy rodzinnie 2+2 . Zestaw schabowy z ziemniakami + surówka + kompocik - bardzo smaczne, duże porcje:-)
Wystrój lokalu przypomina trochę lata PRL ;-) Mały minusik za to, że nie można zjeść na zewnątrz a w środku jest trochę duszno. Niemniej jednak zawsze są tam klienci, a to o czymś świadczy...
PS. Rachunek za 4 osoby 86 zł

Dziękujemy, monikaw501
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda że wcześniej nie weszliśmy do baru, parę dni jedliśmy w restauracjach przy deptaku, ale nie ma porównania. Jedzenie domowe, babcine, za obiad od osoby 14 zł z kompotem, oj jak dobrze że w Polanicy jest taki bar.

1  Dziękujemy, 815agn
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Pierogi pyszne,duże i dużo smacznego farszu, braliśmy mix smaków- wszystkie równie smaczne. Porcją pierogów można się spokojnie najeść. Jedynie omasta do nich nie za bardzo- najlepiej z niej zrezygnować. Barszczyku do popicia też nie polecam - bo to z torebki. Surówki natomiast smaczne. Ceny rozsądne. To taki jakby bar mleczny z domowym jedzeniem.

Dziękujemy, Stella K

Bar Domowa Natka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Domowa Natka? Podziel się wrażeniami!