Polanica Zdrój

“Polecam”
Bar Domowa Natka — recenzja

Bar Domowa Natka
Zrecenzowano 2 września 2019

Smaczne pierogi z mięsem, surowki oraz kopytka. Porcje solidne. Lokal przyjemny, nie za duzy. Smacznie.

Dziękujemy, Weronika J

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś szuka prostego, domowego obiadu bardzo dobrze trafił. Byliśmy rodzinnie 2+2 . Zestaw schabowy z ziemniakami + surówka + kompocik - bardzo smaczne, duże porcje:-)
Wystrój lokalu przypomina trochę lata PRL ;-) Mały minusik za to, że nie można zjeść na zewnątrz a w środku jest trochę duszno. Niemniej jednak zawsze są tam klienci, a to o czymś świadczy...
PS. Rachunek za 4 osoby 86 zł

Dziękujemy, monikaw501
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda że wcześniej nie weszliśmy do baru, parę dni jedliśmy w restauracjach przy deptaku, ale nie ma porównania. Jedzenie domowe, babcine, za obiad od osoby 14 zł z kompotem, oj jak dobrze że w Polanicy jest taki bar.

1  Dziękujemy, 815agn
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Pierogi pyszne,duże i dużo smacznego farszu, braliśmy mix smaków- wszystkie równie smaczne. Porcją pierogów można się spokojnie najeść. Jedynie omasta do nich nie za bardzo- najlepiej z niej zrezygnować. Barszczyku do popicia też nie polecam - bo to z torebki. Surówki natomiast smaczne. Ceny rozsądne. To taki jakby bar mleczny z domowym jedzeniem.

Dziękujemy, Stella K
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem i trójką dzieci na obiedzie. Wszystko było pyszne, jedliśmy kapuśniak, pierogi i pulpety z kluskami śląskimi. Jedyne do czego mogę się doczepić to mało miejsca w środku i brak swobody, wszystko słychać a wiadomo jak jest z małymi dziećmi. Za mało kameralnie...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kofima

Bar Domowa Natka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bar Domowa Natka? Podziel się wrażeniami!