Polanica Zdrój
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce,szczególnie osobom z psami.Nie było problemu,żeby przyjęli nas z dużym psem,który mógł się poruszać prawie po całym obiekcie.Willa położona w świetnej lokalizacji.Cisza,spokój,wyjście na park.Pokoje czyściutkie,codziennie sprzątane.Jedzenie pycha.Obsługa przemiła i bardzo pomocna.

Dziękujemy, LUIZAs1035
Zrecenzowano: 15 lutego 2019

Rewelacyjne zlokalizowana willa, z której drzwi wychodzi się wprost do Parku Zdrojowego. Polecam szczególnie pokoje z pięknym widokiem z okien na park. Pokój nie był bardzo obszerny ale czysty, schludnie urządzony. Śniadania w formie bufetu smaczne i myślę, że zadowoliłyby każdego. W willi można za dodatkową opłatą można skorzystać z zabiegów spa oraz sauny niestety też płatnej dodatkowo ( a szkoda). Ogólnie bardzo przyjemna willa z miłą obsługą

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na Park Zdrojowy
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie standard słaby, łazienka czas końca komuny prawie. Pokoje zimne a transfer WIFI skończył się trzeciego dnia pobytu. Telewizory są w pokojach ale bez programów. ( na pytanie mamy Pan odpowiedział ze to bardzo drogie i dlatego nie ma )
Z pozytywów to bardzo miła obsługa , która pozwoliła nam spędzić święta w bardzo miłej rodzinnej atmosferze.
Drodzy właściciele czas na inwestycje i remont długo się tak nie pociągnie.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Palec100
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacisznie, kameralnie a jednocześnie w centrum !
Stylowo i czysto.
Śniadania na plus (szwedzki stół)
Sauna w budynku.
Obsługa bardzo miła i sympatyczna.
Jeśli Polanica, to tutaj.
Najlepiej.
Polecam...

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Alex_Anders_Sob
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Już kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich 5 lat gościliśmy w Willi Zameczek. Wspaniałe miejsce: kameralne, czyste z miłą i uczynną obsługą.Pyszne śniadania , a tym razem była kolacja i po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Polecam gorąco i następnym razem znowu Tu przyjedziemy, bo warto!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 27BOGDAN