“Coś na ząb”
Restauracja Bliss — recenzja

Restauracja Bliss

Wpadliśmy tam z żoną na chwilę wieczorem na frytki i piwo regionalne. Frytki smaczne i nie tonące w tłuszczu, piwo marcowe rzemieślnicze też godne polecenia. Obsługa sprawna i przyjemna. Polecam.

Dziękujemy, Mariusz O

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu poprzez rekomendacje właściciela u którego mieliśmy nocleg.
Ponieważ posiada On jeszcze pensjonat o tej samej nazwie.
Jedzonko bardzo przyzwoite ceny podobne jak u konkurencji.
A ,że mieliśmy 10 % upustu zawsze parę złotych zostało.
Ogólnie wszyscy zadowoleni.Ocena ogólna 4/5.
Myślę że nikt się nie zawiedzie.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zamówiona została sałatka z kurczakiem .Z zapytaniem kelnerki co się w niej znajduje padła odpowiedź ,że wszystko. W związku ,że jestem na diecie zamówiona sałatka miała być bez kukurydzy.Mimo to kelnerka przyniosła z kukurydzą.Po zwróceniu uwagi kelnerka wymieniła sałatkę i znowu przyniosła sałatkę z kukurydzą na dodatek w której był włos.W tej restauracji należałoby wymienić osoby pracujące na kuchni.Jeśli klient o coś prosi to staramy się to wykonać dla niego a tu na to nie zwracają uwagi.Nie zdecydowanym osobą nie polecam tej restauracji.Ja tam byłam pierwszy i ostatni raz.

Dziękujemy, Pasjonatka29
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Placek po węgiersku odsmażany, pstrąg zamulony - wodnisty, surówki bez smaku i świeżości a gburowaty Pan za barem chyba zapomniał że jest w pracy. Jedynym jasnym plusem są przemiłe kelnerki. Nie polecam tego lokalu omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, 567mmm
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo, tylko za obsługę dałam 3 bo należy się 2. Niestety nie polecam, pizza niedopieczona, jedynie pstrąg był zjadliwy.

Dziękujemy, 815agn

Restauracja Bliss — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bliss? Podziel się wrażeniami!