“Sloow Food - żenada”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
McDonald's
Nr 26 wśród 40 Restauracje (Lubin)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam jeżdżenie o 17:07 po to, by dostać je o 17:28. Zamówienia musiałam dokonać poprzez ekran dotykowy, ponieważ stojąc przy kasie nie doczekałam się na pracownika. Komplety brak organizacji, tablica wyświetlajaca numery wyłączona, pracownice numery mówiły tak cicho, że trudno było usłyszeć. Moze kuchnia działała szybko i sprawnie. Jednak wydawający posiłki już nie. Mieszkali się w kompletowaniu zamówień, a góra przygotowanego jedzenia, które należy wydać rosła. To moja ostatnia wizyta w tym McDonoldzie. Zastanawiam się też czy warto korzystać z jedzenia w sieciach typu " Sloow Food" skoro w polskich barach można zjeść w podobnej cenie, jeśli nie taniej. Oraz zamówione danie otrzymać w podobnym czasie.

Dziękujemy, Kamila T

Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa mało zgrana.Jedzenie jak to w fasfudach jednakowe.Wolę inne miejsca.Są miłośnicy takich miejsc,ja do nich nie należę.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 946tadeuszj
Zrecenzowano 4 maja 2017

wszędzie taki sam standard. myślę że miasto nie ma tutaj znaczenia. Wszędzie jest identycznie. Odnosząc się do konkretów to: obsługa sprawna, miła. Parking jest. Ogólnie bez zastrzeżeń

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, anusiajm
Zrecenzowano 25 marca 2017

Jak w innych lokalach tej sieci. Dobre położenie i miejsca parkingowe. Czysto i schludnie, miła obsługa.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Marq02
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Personel sprawnie radzi sobie z obsługą dużej liczby klientów. W restauracji panuje porządek a jakość posiłków jest na dobrym poziomie.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Aleksander I

McDonald's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w McDonald's? Podziel się wrażeniami!