“Kanapki”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
McDonald's
Nr 14 wśród 33 Restauracje (Lubin)
Zrecenzowano 21 sierpnia 2014

McDonald's Głogów. Od kiedy zmieniono wystrój i sposób zamawiania jedzenia to już tam nie zaglądam. Z dwóch kas zazwyczaj czynna jest tylko jedna, pracownicy nie wyrabiają się z zamówieniami nawet przy bardzo małej ilości zamawiających. postanowiłem więc raz skorzystać z opcji McDriveOd momentu złożenia zamówienia do odebrania kanapek minęło 27 minut więc już chyba nie muszę nic więcej komentować.

Dziękujemy, Krzysiek609

Zrecenzowano 6 lutego 2014

Brawo tylko tak dalej a p.menager(brak wizytówki a tak się p. utytułowała)przegoni klientów do konkurencji.Z pozdrowieniami była konsumentka

• Atmosfera
Dziękujemy, ewulek
Zrecenzowano 8 czerwca 2012 z urządzeń przenośnych

Obsługa masakra młode dziewczyny są wiecznie zakrecone. Na dravie po tym jak dostaniesz zamówienie trzaskaja okienkami więc na ketchup do frytek nie ma co liczyć. Okropne najgorsze Shake jakie jadłam rozpuszczone mleko!! Nie raz mi sie zdarzyło nie dwa ale od początku roku nie było normalnych.

• Atmosfera
Dziękujemy, Kokaina

McDonald's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w McDonald's? Podziel się wrażeniami!