Lubin

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Chata Karczowiska
Nr 20 wśród 40 Restauracje (Lubin)
Zrecenzowano 14 września 2019

Hotel w porządku, natomiast restauracja pozostawia wiele do życzenia. Nie do pomyślenia żeby w XXI wieku personel nie miał pojęcia o tym, na czym polega dieta wegańska i nie potrafił zapewnić najprostszego posiłku... Serwowanie grzanek z masłem czy sałatki ze śmietaną jest poniżej krytyki.

Dziękujemy, d0mi352

Zrecenzowano 23 listopada 2018

Krótko i treściwie na temat Chaty. Personel na recepcji miły i pomocny. Pokój - jak najbardziej OK. Jest wszystko co potrzeba, przestronnie. Usytuowanie w pobliżu trasy ale nie da się tego w żaden sposób odczuć. W sumie cisza i spokój. Obiad - był w porządku, zjadłem ze smakiem. Śniadanie OK - wszystko co powinno być a nawet więcej. Naprawdę z moich dotychczasowych pobytów hotelowych to śniadanie w Chacie jest, ze tak sobie powiem - godne zjedzenia :-).
Na koniec minusik - niestety ale więcej nie będę mógł skorzystać z usług Chaty ponieważ cena poszła troszkę w górę i mój budżet służbowy już tego nie obejmie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, czarny72
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Zawsze tutaj zaglądam jadąc na południe Polski. Kuchnia od lata taka sama - trzyma poziom. Mój ulubiony żurek i kluski z medalionami. Sporo surówki. Możliwość płacenia kartą. Mają dańia dla dzieci.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 23 maja 2017

Fajny hotel z bardzo dużą restauracją .Miałam przyjemność gościć dwa razy .Impreza zakładowa na wysokim poziomie natomiast wesele bardzo udane .Obiad ,przekąski bardzo smaczne i świeże .Polecam

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, ania19812003
Zrecenzowano 3 października 2016

tak się składa, że nasza córka mieszka obecnie na Śląsku a my w Szczecinie kilkakrotnie w ciągu roku jeździmy w odwiedziny do niej mniej więcej w połowie trasy jadąc A3 na południe skręcamy w Lubiniu do A4 po drodze przejeżdżamy przez miejscowość Karczowiska w której znajduje się hotel i restauracja Chata zatrzymujemy się tutaj aby coś zjeść w restauracji i wypić przysłowiową kawkę w dniu dzisiejszym 03-10-2016 zatrzymaliśmy się z żoną na zupę żona zamówiła grzybową a ja rosół obsługa szybko podała nam zamówione potrawy rosół był smaczny z makaronem domowej roboty klarowny i gorący brakowało mi tylko odrobiny pieprzu wziąłem więc pieprzniczkę z serwisu i zacząłem posypywać rosół wtedy dziurkowane wieczko z pieprzniczki wypadło wprost do zupy a za nim cała zawartość buteleczki w jednej chwili mój delikatny rosół zamienił się w pikantną zupę tajską kichając i prychając zjadłem do połowy tą bardzo ostrą zupkę na dnie było aż czarno od pieprzu i nie dało się tego zjeść kiedy przyszło do płacenia rachunku Pani z obsługi przeprosiła za głupi żart kogoś kto tu wcześniej jadł i odkręcił tak siteczko na pieprzniczce aby odpadło w czasie posypywania jakież było moje zdziwienie kiedy Pani kelnerka wraz z rachunkiem przyniosła mi ponownie talerz rosołu abym mógł go zjeść i poczuć jego smak,

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, I9812WFjan

Chata Karczowiska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chata Karczowiska? Podziel się wrażeniami!