“Niedzielny obiad ”
Pizzeria Verona — recenzja

Pizzeria Verona
Nr 10 wśród 32 Restauracje (Lubin)
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dramat
Obsługa dramatycznie słaba, po 15 min. oczekiwania na kelnerke poszedłem zamówić do baru.napoje pojawiły się po ponad 20 min a jedzenie po prawie godzinie. Nie polecam leczo zimne, pizza średnia.

Dziękujemy, Tomasz N

Zrecenzowano 30 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły przyjazny spokojny klimatyczny lokal dla par i dla rodzin z dziećmi lub spotkania biznesowego czy zwykłego spotkania ze znajomymi. Dobre jedzenie, duży wybór alkoholi i przyzwoite ceny jak na restauracje. Latem otwarty jest ogródek przy lokalu.

Dziękujemy, Pablo76-2015
Zrecenzowano 5 marca 2017

Bardzo przyjemny lokal z miłą obsługą i smaczną pizzą. My wybraliśmy wegetariańską (20zł) i hawajską (20zł). Do tego czeskie lane piwko Krakonos 0,5l (6,50zł) i 0,3l (5zł). Na dworze był mróz ale w lokalu było przyjemnie ciepło, nie chciało się wychodzić. Miło spędzony wieczór w gronie rodziny. Polecam to miejsce i na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę:)

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza była średnia, kiepskie ciasto, składniki drugiej klasy, jak wybieracie się na pizzę to nie polecam

Dziękujemy, Łukasz Ś
Zrecenzowano 28 stycznia 2017

Pizza bardzo smaczna, nie przesadzona ilość dodatków. Personel musi popracować nad ciastem - aby zbliżyło się do typowo włoskiego (chociażby tego z lubina ;) ). Dostępne piwa czeskie w lokalu.
Mało miejsca wewnątrz lokalu lecz spokojnie można poczekać.

Dziękujemy, przemyslaw j

Pizzeria Verona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Verona? Podziel się wrażeniami!