“Polecam”

Kopalnia Lodow Naturalnych
Nr 1 wśród 32 Restauracje (Lubin)
Zrecenzowano 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne lody.Bardzo mila obsluga.Cena adekwatma do jakosci i smaku.Jak najbardziej polecam wszystkim

2  Dziękujemy, sofo s

Zrecenzowano 8 grudnia 2017

Lody całkiem dobre ale w mojej ocenie ich smak psuje aptekarskie podejście to ich serwowania oraz mało kusząca cena. Niestety nie można rozpatrywać tych elementów osobno więc według mnie jest średnio.

Dziękujemy, Future C
Zrecenzowano 11 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

jak lepsza lodziarnia w mieście cena no cóż wypad z rodziną kosztuje ale warto na prawdę Grycan się chowa szczerze polecam i myślę że każdy znajdzie coś dla siebie słony karmel niebo w gębie pozdrawiam

Dziękujemy, PRZEMEK Z
Zrecenzowano 24 października 2017 z urządzeń przenośnych

z polecenia znajomego wybraliśmy się na lody . o tej porze roku na szczęście nie ma kolejek . lody pyszne, duży wybór smaków. nie można się zdecydować.
minus za to, że Pani odmierza na wadze co do grama porcje. bez przesady!!

Dziękujemy, paulazlotoryja
Zrecenzowano 24 października 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa w mieście. Znakomite lody. Miła obsługa, młode fajne dziewczyny :) Dobry lokal na trudnym i specyficznym terenie jakim jest Lubin.

Dziękujemy, Ma C

Kopalnia Lodow Naturalnych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kopalnia Lodow Naturalnych? Podziel się wrażeniami!