Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Witam. W Arkadii byłem podczas wyjazdu służbowego na jedną noc. Na wstępie od razu podsumowanie - ogólnie polecam na krótki pobyt. Teraz zwięźle o wszystkim po trochu : 1. Lokalizacja - najbliższe otoczenie słabo, nie jest to obiekt z pięknymi widokami za oknem :-), 2. Czystość - OK nic dodać nic ująć 3. Obsługa - jak najbardziej w porządku : miło i kompetentnie 4. Pokój - całkiem OK. Jedynka ale jak na jedynkę bardzo duża, przestronna. Było wszystko co potrzebuję : łóżko dość wygodne, biurko aby popracować wygodnie, co ważne - kontakty przy biurku co nie zawsze jest takie oczywiste, kolejny ważny aspekt WIFi - działało bez zarzutu, łazienka - OK. Ciepło zarówno w pokoju a tym bardziej w łazience. Jedyny mankament to, że miałem pokój w pobliżu pracującego cyklicznie jakiegoś chyba agregatu, gdyż włączał się, popracował trochę i się wyłączał. Troszkę to było irytujące jak już człowiek się położył, cisza w pokoju a tu co paręnaście minut buczenie 5. Śniadanie - jak dla mnie było wszystko co potrzeba na śniadanie - zarówno coś na ciepło czyli jajecznica, parówka, kiełbaska jak i zimna płyta. Zakładam, że następnym razem jak będę w Legnicy chyba skorzystam z usług Arkadii o ile cena będzie taka sama jak podczas ostatniego pobytu.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, czarny72
Zrecenzowano: 10 listopada 2017

Hotel, którego główną zaletą są liczne sale konferencyjne, restauracyjne i bankietowe. Poza tym czysto, a pokoje wygodne. Klasa turystyczna+. Do centrum miasta około 20 minut piechotą, dogodny parking. Niewielka ale wygodna sauna. Restauracja i pizzeria serwują dobre potrawy.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dansad3
Zrecenzowano: 23 grudnia 2016

Razem z przyjaciółmi miałam ogromną przyjemność być, kolejny raz z rzędu, na zabawie andrzejkowej organizowanej w hotelu Arkadia. Jak co roku, do domu wróciliśmy zmęczeni i pełni satysfakcji po wieczorze bardzo udanej zabawy.

Na początku podeszliśmy bardzo sceptycznie do zabawy z motywem historycznym, lecz w finale zdecydowaliśmy się kupić bilety i pojawić się na w/w imprezie. Jedzenie, jak zawsze z resztą, było wyśmienite. Bardzo ładnie podane dania oraz nawiązujące do tematu głównego dekoracje i przebrania. Kiedy zobaczyliśmy gości przebranych za oficerów, żałowaliśmy, że jednak zdecydowaliśmy się przyjść w oficjalnych strojach. Nawet kelnerzy na głowach mieli furażerki.

Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i szybka.

Jeśli chodzi o zespół - razem z towarzystwem, pierwszy raz spotkaliśmy się z tym cover bandem na imprezie. I odnieśliśmy bardzo dobre wrażenie! Znam się trochę na muzyce i staramy się dobierać imprezy pod względem zespołu (Pani Dyrektor zapewniała nas, że są świetni i się nie pomyliła), ponieważ bardzo irytuje mnie jak wokalistka zawodzi i śpiewa gorzej niż mój mąż pod prysznicem ;)
Bardzo się cieszę, że tym razem trafiliśmy w 10.
Wokalistka miała przepiękny, mocny wokal, a kiedy śpiewała razem z perkusistą, ich głosy pięknie składały się w jeden. Repertuar był bardzo dobrze dopasowany, a wykonanie każdej piosenki ocierało się o oryginał. Przy wykonaniu piosenki Ałły Pugaczowej "Arlekino" zakręciła się nam łezka w oku :) Poza tym bardzo dobry kontakt z gośćmi oraz osobiście przemiłe osoby.

Imprezę oceniam na konkretną 10. Na sylwestra również się tam wybieramy i mamy nadzieję, że również przez kolejny czas będziemy go wspominać tak dobrze, jak andrzejki :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, 998 1
Zrecenzowano: 22 grudnia 2016

Chciałabym z mężem bardzo podziękować hotelowi Arkadia za WSPANIAŁĄ imprezę , która odbyła się w wieczór andrzejkowy w klimacie rosyjskim :) Pomysł niesamowity! Wybawiliśmy się jak nigdy dotąd! Nie spodziewaliśmy się, że tak wspaniale będzie to zorganizowane: rosyjskie napisy, czapki kelnerów, mundury rosyjskie, nawet zespół grał po rosyjsku i to się chwali:) ) Grali tak często, że nie mieliśmy nawet czasu porządnie się napić :)Impreza jak najbardziej udana! Dziękujemy hotelowi za tak wspaniały pomysł, , wybieramy się również na zabawę sylwestrową :)

3  Dziękujemy, graczykowiejadzia
Zrecenzowano: 27 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Imprezę w klimacie rosyjskim wyobrażałem sobie w stylu przebrań ludowych, walonków itd. a tu na wejściu psikus - kolesie w mundurach z zaboru ZSRR.

Im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej mnie to irytuje bo równie dobrze wyglądałyby mundury 3rzeszy.

Co do jedzenia to jak najbardziej smaczne tylko sposób podania był dość kontrowersyjny. Np. cztery osoby na talerzu z przystawkami znajdują trzy kawałki śledzia (można było to jakoś rozdrobnić - poprzecinać na pół żeby oszukać oko). Fakt ten tłumaczę sobie motywem przewodnim kiedy to wszystkie towary były problemem w zdobyciu. Dobrze że organizatorów nie poniosła fantazja i w wc był papier toaletowy a nie pocięte gazety.

Odnośnie obsługi sali to mam mieszane uczucia - musiałem z trzy razy prosić o rozwiązanie problemów. Nie zmienia to faktu że byli to ludzie uprzejmi i życzliwi którym brakowało jak doświadczenia-wyrobią się:)

To wszystko to jednak detale bo przyszedłem potańczyć i tutaj był pies pogrzebany. Zespół grał tak jakby się nie słyszał - nie mam wyrafinowanego gustu ani ucha ale kiedy mikrofon śpiewającej Pani zbierał z sali ponownie dźwięk z głośników to wypadałoby to skorygować. Były takie momenty kiedy tańcząc jeden z członków krzyczał "głośniej" albo "ułuułu". Wtedy moje uszy płakały a ja mimo wpływu alkoholu zaczynałem trzeźwieć. Bliżej temu wszystkiemu było do hałasu niż muzyki.

3/5 z sentymentu i dlatego że mi imprezę popsuł zespół a nie jedzenie czy obsługa.

Za angaż grajków jak mniemam odpowiada jakiś szef któremu wystawiam notę 1/5.

Czy wybiorę się tam jeszcze - mało prawdopodobne za to z pewnością nigdy nie wybiorę się na imprezę gdzie będzie grać wspomniany cover band.

3  Dziękujemy, sumator1980