“Przepyszne!”

Restauracja w Qubus Hotel Legnica
Nr 15 wśród 58 Restauracje (Legnica)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 2 września 2019

Dania naprawdę pyszne, dostaliśmy również specjalny poczęstunek od szefa kuchni oraz chlebek wypiekany na miejscu

Dziękujemy, BarbaraKuruc

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna obsluga i pyszne jedzenie
Mimo malego opoznienia w ppdaniu posilku obsluga zachowala sie jak nalezy

Dziękujemy, pawe_w323
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Przesmaczne desery , śniadania, generalnie nie się czego przyczepić, plus świetna atmosfera, czuć "warszawkę" :))) klasa biznes, polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Michał W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Dyrektor generalny, Restauracja w Qubus Hotel LegnicaOdpowiedź udzielona 3 listopada 2018

Panie Michale, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiam, Wojciech Włodarczyk, Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Wystrój restauracji bardzo ładny i elegancki. I na tym koniec pochwał. Obsługa niezbyt, jakby pracowali za karę jakieś takie znudzone miny, uśmiechu brak. Na jedzenie czekaliśmy ponad godzinę. Na nasze pytania, kiedy wreszcie dostaniemy zamówione dania , odpowiedzi zawsze te same: przygotowujemy jedzenie na bieżąco ze świeżych produktów i dlatego tak długo to trwa. Nie ocenię serwowanych dań, ponieważ po godzinie oczekiwania podziękowaliśmy i wyszliśmy z tego przybytku. Niestety nigdy tam nie wrócimy. Gorsze od niedobrego jedzenia jest złe traktowanie gościa. Nie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Joleczka1964

Szanowni Państwo, bardzo mi przykro z powodu niedogodności o których wspominają Państwo w swojej recenzji. Chciałbym Państwa zapewnić, że najwyższa jakość obsługi oraz życzliwy i pomocny personel to priorytety w sieci Qubus. Opisana przez Państwa sytuacja została omówiona z pracownikami, aby uniknąć tego typu zdarzeń w przyszłości. Pozdrawiam, Wojciech Włodarczyk, Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie ok bo i ładny wystrój, zastawa, ładnie podane, miła obsługa ale....mały wybór dań dla wegetarian, do dania włoskiego spaghetti powinien być użyty makaron włoski a nie inny, cena win nieadekwatna do rodzaju, podano niezbyt schłodzone wino musujące, pierogów z pstrągiem brakowało lekkości ( może odgrzewane). Za dosyć wysoką cenę kolacji dla dwóch osób pozostał lekki niedosyt.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, 136AnnaB

Restauracja w Qubus Hotel Legnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Legnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja w Qubus Hotel Legnica? Podziel się wrażeniami!