“Jedzenie pyszne ale obsługa tragiczna.”
Restauracja Vis a Vis — recenzja

Restauracja Vis a Vis
Nr 4 wśród 58 Restauracje (Legnica)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie pyszne! Ale jakoś obsługi jest tragiczna! Od jakiegoś czau zmieniły się tam kelnerki- są nie miłe i aroganckie. Nie jest miło jeść posiłek w takiej atmosferze. Właściciel powinien przypilnować personel który obsługuje gości..

Dziękujemy, Marcintx

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, najlepsza włoska kuchnia w Legnicy. Miła obsługa. Miejsce idealne do organizowania rodzinnych spotkań.

Dziękujemy, 4marekt
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Najlepsze jedzenie w Legnicy sałata Cezar przebija wszyskich dania Miła obsługa ładna lokalizacja

1  Dziękujemy, Janusz D
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Najlepsze miejsce w Legnicy. Niezmienne od lat Smaki, wysoki poziom obsługi, pyszne dania.
Zdecydowanie polecam.
Iwona Janus

Dziękujemy, Iwonka2067
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Na temat restauracji to nie mogę nic złego powiedzieć gdyż nie spróbowałam ani jednej potrawy, ponieważ moje przyjęcie się tam nie odbyło z powodu właściciela owej restauracji. Jest niemiły, arogancki i nie zależy mu na kliencie. Zrobiłam wstępne menu na przyjęcie,domówiłam alkohol bo swojego nie mogłam mieć, za torta policzył mi za serwis od osoby, po czym stwierdziliśmy z narzeczonym, iż mamy za dużo przystawek bo kto będzie jadł w upał i po obiedzie, oczywiście napisałam do właściciela, żeby policzył mi kosztorys w cenach w ktorych robilam wczesniejsze zamowienie a nie w cenach aktualnych, po czym mi odpisał że niestety ale policzy mnie w cenach aktualnych i nie może przystać na zmianę mojego menu ( gdzie tak naprawdę zmieniłam tylko przystawki), że mogę zrezygnować z jego restauracji i odebrać zaliczkę. W taki sposób 2 tyg przed ślubem myślał że nie znajdę innej restauracji i przystane na jego warunki. Ale tak naprawdę to zapomniał po której stronie jest usługa a klient.

Dziękujemy, Curiosity504413

Restauracja Vis a Vis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Legnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Vis a Vis? Podziel się wrażeniami!